10 najlepších automobilov a nákladných automobilov na LA Motor Show 2014

LA Motor Show 2014 vytvorila nárazník nového kovu pre tím Auto Express, aby sa nadchol.
High-end luxusné a výkonné autá a nákladné autá, na ktoré sme si zvykli vidieť v LA v posledných rokoch, boli v platnosti, s Mercedesom oživujúcim značku Maybach a Porsche aj BMW, ktoré ukazujú obscénne silné vlajkové lode SUV, ale my sme tiež Vidieť autá a nákladné autá, ktoré nepotrebujete hlavnú úlohu v hollywoodskom trháku, ktorý si môžete dovoliť.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Nižšie nájdete desať automobilov a nákladných automobilov, ktoré sme identifikovali ako výber automatickej show v Los Angeles v roku 2014. Dajte nám vedieť svoje myšlienky o našom výbere v sekcii komentárov v dolnej časti stránky a pozrite si našu hlavnú stránku LA Motor Show, kde nájdete všetky najnovšie správy z tohtoročnej udalosti.
1. Mazda CX-3
Náš Top Star Automobile na LA Motor Show 2014 je crossover Mazda CX-3. Nielenže je to automobil pripravený na výrobu, ktorý sľubuje, že bude mať veľký vplyv na britský trh, ale vyzerá tiež skvele.
CX-3 sa zameriava na napríklad Nissan’s Juke a Peugeot’s 2008, keď sa objaví v lete roku 2015, pričom ceny začnú okolo známky 13 000 GBP. Najnovšia technológia motora SkyActiv a podvozku sa nachádza pod pokožkou, zatiaľ čo kabína ponúka čerstvé rozloženie zamerané na vodiča podobné ako v MX-5 Roadster, doplnené displejom na hlave.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post