Nové sedadlo Metropolitan EV, ktoré sa objaví v roku 2025

, plánuje v roku 2025 predstaviť celoelektrický „Urban EV“ s nákladovou značkou medzi 17 000 GBP a 22 000 GBP.
Rozhovory o tom, či budú nové autá a nákladné auto najvyššie kreslo alebo Cupra, prebiehajú, pričom obchodný prezident Wayne Griffiths na výročnej konferencii o výsledkoch značky načrtol, že rozhodnutie o tom ešte nebolo prijaté.

Cupra Tavascan stanovený na výrobu v roku 2024

Griffiths overil, či nový kompaktný EV „bude prvým automobilom a nákladným autom pre vstupnú platformu pre rôzne značky skupiny VW“.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Pravdepodobne sa to týka architektúry MEB Entry Architecture, elektrickej platformy pre kompaktnejšie autá a nákladné vozidlá, ktoré budú sedieť pod Bornom Cupra založenou na MEB, ako aj Tavascan Designs v zostave.
Napriek priznaniu, že nové vozidlo bude EV zamerané na metropolitnú mobilitu, nemusí to byť tradičné supermini. Griffiths zdôraznil, že autá a nákladné auto majú podobnú veľkosť ako SEAT Arona Compact SUV, dlhé asi štyri metre.
Obrázok Seat’s Upiser (dole) exponovaný na seminári tiež zobrazuje profil podobný SUV s trochu zvýšenou výškou výšky, pravdepodobne sa zmestí na inštaláciu batérie do podlahy automobilu, rovnako ako väčšia platforma MEB. Náš špeciálny obrázok (hore) si predstavuje tento upútavkový náčrt ako elektrický SUV sedadla, o niečo menší ako súčasná plodina vzorov v tomto segmente, konkrétne Vauxhall Mokka-E, ako aj Peugeot E-2008.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post