Jaguar Land Rover potvrdzuje rast rastlín Wolverhampton

Jaguar Land Rover odhalil plány investovať 450 miliónov GBP do svojho nového závodu na výrobu motora West Midlands vo Wolverhamptone.
Výdavky na stránkach, ktoré vyvíjajú nové 2,0-litrové dieselové motory Ingenium Diesel pre Jaguar, ako aj Land Rover Products-, sú poháňané celosvetovým dopytom po súčasných aj budúcich modeloch. Otvorenie v roku 2014. Celková investícia v Centre výroby motora (EMC) teraz predstavuje 1 miliárd GBP.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Ralph Speth, ktorý hovoril na motorovej výstave v Los Angeles, povedal Auto Express: „Hustota Wolverhamptonu je mimoriadne vysoká a dobre funguje, takže tam rozšírime naše zariadenie. V skutočnosti ste už možno videli, ako pracujú rýpadlá. Bude to však rok, rovnako ako pol, kým budeme pripravení otvoriť expanziu. Rovnako ako továreň bude naďalej vyrábať rodinu Ingenia, čím sa v priebehu času vylepšuje existujúca inovácia v motoroch. “
• Jaguar XE dostane pohon všetkých kolies v rámci aktualizácií v roku 2016
V tomto raste sa zvýši stopa rastliny na 200 000 metrov štvorcových, čo poskytne prevádzkovú oblasť, ktorá sa má rozvíjať na dieselových motoroch 50 000 Ingenium, ktoré doteraz vyrobil. Výroba benzínových motorov spoločnosti Ingenium spoločnosti JLR sa začne aj v polovici budúceho roka, čo by mohlo zvýšiť celkovú ročnú produkciu na mieste na približne 100 000 motorov.
„Niekoľko stoviek“ ďalších úloh sa vytvorí aj s expanziou, ktorá by mohla vidieť pracovnú silu na vrchole lokality okolo 1 800 v čase, keď bude budova dokončená smerom k konci budúceho roka.
V súčasnosti závod zamestnáva 700 pracovníkov, ktorých sa pripojí o 700 ďalších, keď sa v roku 2016 začne výroba benzínových motorov.
Správa o raste sleduje celosvetový debut s pohonom všetkých kolies Jaguar XE a Variety Rover Evoque Convertible na LA Motor Show minulý týždeň, ktoré sú poháňané verziami 2,0-litrového motorového motora Ingenium Diesel.
Čo veríte z plánov JLR? Pochopme nás nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post