„Výpadky energie nerobia nič, aby ste inšpirovali dôveru v budúcich kupujúcich EV“

Nakoniec vláda nás zasiahla niekoľkými firmami (zatiaľ) dátumom znižovania automobilov, ktoré môžeme ceruzkou do našich denníkov, predtým, ako opatrne plánujem naše Futures.
Príbeh doteraz: Podľa potvrdenia vládnymi vládami v polovici 20. a začiatkom 20. rokov 20. storočia je najnovším návrhom, že úplne nový čistý benzínový a čistý dieselový automobil bude v rade smrti na deväť Rok sa tiahne odteraz do 31. decembra 2029 – dátum ich vykonania. trochu tvrdý?

“Všetky elektrické do roku 2030?” Žiadny problém – ale bude to trvať nejakú prácu “

Preto bude od 1. januára 2030 predaj týchto najmodernejších vozidiel vyhlásený za úplne nezákonný, zatiaľ čo predaj nevyhnutne staršieho, špinavejšieho druhého hands motorov/bangers bude úplne legálny. Zaujímalo by ma – a potom niektoré – ak sa to všetko správne premyslelo.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Okrem toho je v pláne pre zabitie hybridov v továrni (benzínové elektrické elektrárne alebo nafty) zabité-niektoré z 31. decembra 2029, iné (zelenšie, ale nie dostatočne zelené) z 31. decembra 2034.
Považujú sa tieto návrhy a „plány“ z vrcholu vlády? Nie som presvedčený. Typicky to vyzerá, akoby naši vodcovia vyrábali veci, keď si rozmiešajú svoje limuzíny, dobre si uvedomujú, že väčšina z nich bude mimo moci, pohodlne odišla alebo zomrela (možno všetci traja) v nasledujúcom desaťročí a pol, keď EV Revolúcia má prísť správne.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post