Mercedes-AMG C 63 Estate chytil testovanie pred príchodom do roku 2022

Hot na pätách nedávno odhalených a oveľa luxusnejších ako kedykoľvek predtým Mercedes Class. Tvorca pred príchodom v roku 2022.
Z našich obrázkov je zrejmé, že ide o nový majetok C 63, s prototypom športovou širšou karosériou na pokrytie predĺženej trate, hlbšieho predného nárazníka a štvorkolky špecifický pre AMG.

Nový 2021 BMW M4 v predaji, teraz cena od 76 055 GBP

Očakávali by sme, že nové auto bude obsahovať aj prednú mriežku divízie AMG divízie, aby sa odlíšilo od menších tried C, podľa iných modelov AMG a ich konvenčných náprotivkov.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Veľa významnej funkcie pre tento nový C 63 je to, že je veľmi pravdepodobné, že priekopy 4,0-litrového Turbo V8 v súčasnom vozidle v prospech 2,0-litrového štvorvalca preplňovaného motora podporovaného elektrickým motorom.
V súčasnom A45 S AMG spaľovací motor produkuje krútiaci moment 415 koní a krútiaci moment 500 Nm. Existuje potenciálne priestor na vytlačenie ešte oveľa viac energie a krútiaceho momentu z tejto jednotky, ale je pravdepodobné, že auto by muselo ponúknuť významné zlepšenie z elektrického motora, aby sa prekonal celkový počet odchádzajúcich C 63 S a kompenzoval dodatočnú hmotnosť hybridnej hmoty batéria systému.
Tejto pridanej hmotnosti by sa tiež čelilo zníženiu počtu valcov, pričom C 63 sa v dôsledku toho pohybuje z V8 na in-line štyri s oveľa menšou hmotnosťou nad prednou nápravou vozidla. To by mohlo pomôcť zlepšiť agilitu v spolupráci s množstvom ďalších aktualizácií podvozku a elektronickými systémami zameranými na výkon.
Správy naznačujú, že nový C 63 bude obsahovať 4matický systém pohonu štvorkoliek Mercedes-zodpovedajúcich súperom, ako je napríklad nový pohon všetkých kolies BMW M3-ale s určitou kalibráciou AMG, podľa väčších E 63 S. To znamená V závislosti od vybraného režimu hnacieho režimu bolo možné oddeliť prednú nápravu. S pridanou trakciou pohonu štyroch kolies mohlo byť možné čas 0-62 mph pod štyrmi sekundami, čo by pomohlo okamžitým krútiacim momentom, jeho elektrický motor by pridal.
Samozrejme, neuveriteľne majetok, ako napríklad C 63, musí ponúknuť praktickosť a výkon, takže očakávajte, že auto zhoduje so štandardným 490 litrom bootovacieho priestoru triedy C-Class Estate. Očakávali by sme, že ceny nového majetku AMG C 63 sa začnú približne od 82 500 GBP, keď bude v predaji budúci rok.

Pozrite sa na našu recenziu na ďalšom horúcom nemeckom majetku – Audi Rs 6 Avant …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post