Nový variant čelného skla McLaren Elva odhalený

McLaren odhalil pevný derivát čelného skla svojho otvoreného Top-top Elva Supercar, ktorý bude dodaný zákazníkom koncom tohto roka ako súčasť ultra-exkluzívnej produkcie modelu. Pôvodne bolo poverených iba 399 Elvov, znížených na beh 249 a potom v septembri minulého septembra na menších 149 automobiloch.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Ceny neboli odhalené, ale bez obrazovky ELVA stojí od 1,425 milióna GBP, kým zákazníci pridajú žiadnu z možností personalizácie na mieru, ktorú ponúka divízia špeciálnych operácií spoločnosti McLaren.

McLaren Elva v zálive, ktorý bol odhalený pre Goodwood Speedweek

Zatiaľ čo variant čelného skla bol navrhnutý tak, aby vyhovoval požiadavkám na cestnú legálnu politiku niektorých štátov USA, bude sa predávať každému, kto by radšej mal dodatočný kryt pevného skla cez aktívny systém riadenia vzduchu (AAM) pre verziu bez okien.
Na aute bez obrazovky sa systém AAMS prenáša vzduchom cez nos Elvy a nasmeruje ho zo zadnej časti škrupiny vozidla pri vysokej rýchlosti a nad cestujúcimi, čím vytvára vrstvu rýchlo sa pohybujúceho vzduchu, aby sa chránil pred bufetom pri vysokej rýchlosti rýchlosť. Čelné sklo Elva stále nemá pevnú strechu alebo zadné alebo bočné okná, zatiaľ čo čelné sklo dodáva hmotnosti vozidla ďalších 20 kg, ktorá je stále pod 1 300 kg.
Výkon je zabezpečený dvojitým turbodúchadlom 4,0-litrovým V8, ktorý posiela krútiaci moment 804 koní a 800 nm na zadné kolesá cez sedemstupňovú dvojpojkovú automatickú prevodovku s lopatkovými radičmi namontovanými na volante.
Pokiaľ ide o výkon, McLaren ponúkol dobu sprintu 0-62 mph 2,8 sekundy a čas 0-124 mph 6,8 sekundy, až do konečnej validácie. Neboli odhalené žiadne ďalšie špecifikácie, ale dodatočná hmotnosť a odpor obrazovky znamenajú, že čas 0-124 mph je 0,1 sekundy pomalší ako variant bez obrazovky, ak by tieto čísla držia.
Kliknite sem a prečítajte si našu recenziu McLaren Senna …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post