Toyota Aygo Facelift robí debut Geneva Motor Show

Toyota priniesol svoje nové Aygo na Genevskú motorickú show-facelift mestských automobilov a nákladných automobilov firmy, ktoré sa objavili štyri roky po zavedení modelu druhej generácie.
Aj keď dohoda s autom je stále rozpoznateľná a udržuje svoj profil v tvare X, prichádza veľa úprav štýlov. Nové LED svetlomety sedia nad čerstvo pridanými syntetickými kusmi mriežky, zatiaľ čo samotná mriežka je omnoho viac zdôraznená vodorovnými lamelami, ako aj upravenou prednou zásterou, ktorá je domom na nedávno umiestnené hmlové svetlá.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Najlepšie mestské autá a nákladné autá v predaji v roku 2018
Malé boky automobilov a nákladných automobilov sa zmenilo, avšak okolo chrbta sa nachádza nová súprava zadných svetlí. Spolu s týmito vylepšeniami predstavila Toyota novú škálu zliatinových kolies, ako aj možnosti farieb farieb.
8

Zmeny v kabíne sú menej dramatické. Klaster prístrojov získa novú grafiku, ako aj sprevádzanie nového dokončenia exteriéru budú čerstvé výbery interiéru, ako aj nové tkaniny sedadiel.
Aktualizácia Aygo sa neobmedzuje iba na štýl – niektoré mechanické revízie sa uskutočnili v cene na zlepšenie hospodárskeho podnebia paliva a výkonnosť. Využíva presne ten istý 1,0-litrový trojvalcový benzínový motor ako predtým, hoci Toyota uvádza, že bola aktualizovaná tak, aby uspokojila najnovšie štandardy absolutória EUR 6.2.
Samotný motor sa teraz môže pochváliť vyšším kompresným pomerom a obsahuje nový systém vstrekovača dvojitého paliva, chladený systém recirkulácie výfukových plynov, ako aj extra komponenty s nízkym trením. Toyota uvádza, že vylepšila aj hriadeľ vyrovnávača, pre menej vibrácií pri voľnobehu.
8

S týmito zmenami deklarovaná sila stúpa o 2 koní na 71 koní, ako aj zatiaľ čo maximálny krútiaci moment 93 nm pri 4 400 ot./min. Zostáva nezmenený, Toyota uvádza, že zásielka krútiaceho momentu pri nižších REVS je silnejšia ako predtým. Podľa vlastných čísel Toyota integrované palivové hospodárske podnebie stúpajú od 68,9 MPG do 72,4 MPG, ako aj keď je vyhlásená za čistejšiu, nebola zverejnená žiadna revidovaná hodnota CO2.
Popri novom hriadele vyrovnávacieho zariadenia patrí extra vylepšenia zamerané na zlepšenie komfortu patrí nová absorpcia hluku za prístrojovou doskou, predné stĺpy, dvere, ako aj zadnú palubu, ako aj zavesenie, ako aj systémy riadenia. Nové autá a nákladné autá zasiahnú britské showroomy koncom tohto roka, pričom úplné špecifikácie vo Veľkej Británii budú lepšie opísané do dátumu predaja.

Pozrite sa na náš zoznam najlepších desiatich najlepších mestských automobilov a nákladných automobilov, ktoré si môžete kúpiť dnes …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post