Úplne nová Mazda 3 2014 Exponovaná

bola odhalená úplne nová Mazda 3, ktorá obsahuje štýl ovplyvňovaný Mazda 6, ako aj nový infotainmentový systém pripojený k internetu.
Fotografie nového vozidla boli uniknuté na českú webovú stránku pred súčasnými udalosťami Mazda 3, ktoré sa konali v Londýne, Istanbule, St. Petrohrad, New York a Melbourne.
Svetlé svetlomety, ako aj mriežky Big Shield Grille sú súčasťou toho, čo telefón Mazda nazýva svojím jazykom v štýle Kodo, ako aj keď absolútne pomáha vytvárať elegantné a dobre proporčné auto, môže sa tiež rýchlo zamieňať Väčší Mazda 6. V kovu, aj keď nové vozidlo vyzerá dobre.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Pôvodne predstavená ako päťdverový poklop späť a verzia salónu sa pripojí čoskoro neskôr, ako aj pravdepodobne bude najväčším svetovom predajcom z dôvodu jej popularity na trhoch, ako je Čína, Rusko, ako aj USA.
Kabína bola aktualizovaná s cieľom vylepšiť vysoko kvalitný aj dizajn materiálu a teraz obsahuje inovácie, ako je napríklad displej Heads-Up. Dlhšie rázvor a vylepšené balenie naznačuje, že vo všetkých rozmeroch pre cestujúcich, ako aj 350-litrová topánka-je oveľa viac ako staré auto.
Kupujúci môžu tiež špecifikovať vylepšený informačný systém, ktorý získava webové pripojenie prvýkrát na Mazda. Umožňuje Chauffeurs využívať služby, ako je AHA, ktoré hrá podcasty, ako aj zvukové knihy, okrem prepojenia s Facebookom, ako aj s informačnými kanálmi Twitter. Funguje to pomocou prepracovanej rotačnej správy na stredovej konzole, ako aj elegantnej sedempalcovej farebnej dotykovej obrazovky, ktorá sedí na hornej časti palubnej dosky.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post