Úplne nový rok 2016 Seat Ibiza zobrazený v oficiálnom sedadle Sketch

nám poskytol úplne prvý pohľad na úplne novú piatu generáciu Ibiza Supermini v sérii ľahkých náčrtov štýlov, ktoré ho porovnávajú so svojimi predchodcami. Šéfovia tiež overili, že konkurent Ford Fiesta sa objaví po predstavení nového SEV SUV v roku 2016, čo naznačuje dátum predaja koncom roka 2016 alebo začiatkom roku 2017. Slide, ktorú môžete vidieť, sa tu počas podujatia na oslavu 30. výročia na oslavu 30. výročia Z mnohých prominentných dizajnu Ibiza – Mnohé prominentné dizajn s viac ako päť miliónov ponúkaných, pretože 1984. Hovorili sme s manažérom štýlu sedadla Alejandro Mesonero, ktorý nám povedal, aby sme očakávali značnú úpravu smerovania štýlu s novým autom.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Najlepší superminis na nákup teraz
„Piata generácia [Ibiza] je niečo, čo sa blížim s veľkým vzrušením. Pre mňa je Ibiza vozidlo, ktoré sa vyvinulo s malými revolúciami, “vysvetlil Mesonero. „Nová Ibiza bude mať tiež revolúciu, čo je značný krok vpred. Prečo? Pretože si to trhu vyžaduje, ako aj to, že sa musí vylúčiť od Leona. Čiary sa zmenia, ale duch zostane rovnaký. “
Ako vidíte v náčrte, zaoblené záhyby súčasného vozidla pozdĺž bokov sa nahradia oveľa horizontálnymi funkčnými čiarami, ktoré sa vrátia späť k modelu prvej generácie štvorca. Téma „X“ sa bude opakovať vpredu, ako aj chrbtom využívajúcich svetelné zhluky, ako aj príjmy nárazníka. “Dokonca aj bez odznakov to bude jednoznačne ibiza, pracujeme skutočne s rozmermi, takže toto nové vozidlo stále vyzerá skvele, keď oslavujeme 50. výročie Ibiza,” uviedol Mesonero.
• Najlepšie 4×4 a SUV na nákup
Generálny riaditeľ SEAT, Jurgen Stackmann dodal: „Navrhovanie novej ibizy je zážitok – požiadavka byť typická dostatočná na to, aby ju kúpili všetci, avšak zvláštne na to, aby vynikli.“
Rovnako ako VW Polo ďalšia generácia, ako aj Audi A1, aj nová Ibiza bude založená na zmenšenej verzii modulárnej platformy MQB skupiny VW. V dôsledku toho bude vyhodnotiť podstatne menej ako súčasný model, ako aj z posledných troch a štvorvalcových motorov, ako aj z najnovších troch motorov, ako aj z inovácií v oblasti bezpečnosti, ako aj inovácie infotainmentu z ešte väčšieho rozsahu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post