Nový Honda Civic Tourer, ktorý teraz ponúka v aute Bike Rack

Honda Civic Tourer, majitelia záľubou pre cyklistiku, teraz si môžu kúpiť interiérový stojan na bicykle, ktorý umožňuje, aby boli do záťaže osadené až dva bicykle v plnom rozsahu. -Bay praktického majetkového vozidla. Honda skutočne dúfa, že úložný systém zvýši bezpečnosť a bezpečnosť, pričom tiež zvýši efektívnosť paliva pri tradičných možnostiach skladovania bicyklov.
7

Nový doplnok skutočne vznikol v Honda Civic „Active Life Concept“, ktorý debutoval na minuloročnej motorovej show vo Frankfurte. Podľa Honda ich pozitívny zvuk generovaný myšlienkou ich ovplyvnil, aby sa vízia stala pravdou a priniesla túto jedinečnú funkciu na masový trh.
Reklama – článok pokračuje nižšie

• Najlepšie vozidlá s majetkom
Skladovací systém na skladovanie bicyklov v aute obsahuje hliníkovú koľajnicu namontovanú v batožinovom priestore spojenom s posuvnými konzolami, ktoré držia prednú vidlicu bicykla. Opatrovací remeň drží rámec, ako aj zložené zadné sedadlo poskytuje oporu pre zadné koleso. To je možné pomocou 1 668-litrovej topánky, ako aj pravda, že nádrž na skladovanie paliva sa nachádza pod prednými sedadlami. To umožňuje hlbší rez v batožinovom priestore na predné kolesá bicykla.
7

Ukladanie jedného bicykla umožňuje 60% rozdelených zadných sedadiel Tourera 60:40 zostať hore, zatiaľ čo dva bicykle je možné načítať, ak je znížený celý zadný riadok. Ponúkaný v zvolených predajcoch Honda od októbra, v aute Bike Rack začne na 285 GBP za jediný bicykel, pričom výber dvoch bicyklov stojí 435 GBP.
Využili by ste stojan na bicykle namontovaný na bootovaní? Pochopme v komentároch nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post