Acura začína neskutočná a vtipná nová reklamná kampaň

Séria neskutočných reklám v štýle 60. rokov bola vytvorená ako súčasť sponzorstva webových videí amerického komiksu Jerryho Seinfelda, komikov v automobiloch, ktorá získava kávu. Reklamy ilustrujú dva modely Acrua, ktoré sú luxusnou pod značkou Honda v Severnej Amerike, Hongkongu a Číne.
Osem reklátov režíroval Barry Sonnenfeld, ktorý režíroval všetkých troch mužov v čiernych filmoch a Wild Wild West, v hlavnej úlohe Will Smith. Rozpráva je Jerry Seinfeld, hviezda sitcom Seinfeld, americkej show, ktorá prebiehala od roku 1989 do roku 1998. Jeho najaktuálnejší projekt, komiks v automobiloch, ktorý dostáva kávu, robí presne to, čo hovorí na cínu – je to výlet s kolegom komikom Kaviareň v jednom z nádherných klasických automobilov spoločnosti Seinfeld.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Pozrite sa na oveľa úžasnejšie reklamy na automobily
Tretia séria prehliadky teraz sponzoruje spoločnosť Acura a séria reklám bude pripojená k novým epizódam. Automobily v reklamách zahŕňajú Acura MDX iba v USA (so skutočným nylonovým kobercom!) A RLX (rebadovaná legenda Honda s exteriérom s celým kovom a all-plastovými držiakmi).
Všetkých osem videí si môžete užiť v zozname skladieb nižšie.
Nezabudnite sa pozrieť na náš zoznam najlepších automobilových reklám 2013, kde nájdete omnoho viac oslnivých automobilových reklám a vynikajúcu sériu reklám Volvo Trucks s Jean-Claude Van Damme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post