Uber „Flying Taxis“, ktorý sa prejaví v Los Angeles v roku 2020

Uber, odhalil plány na vytvorenie autonómnych a pilotovaných „lietajúcich taxíkov“ v spolupráci s NASA, čo potvrdzuje svoju snahu na tohtoročnom webovom samite v Lisabone.
Podľa hlavného produktového policajta spoločnosti Jeff Holden sa začne úplne prvé služby Uberair Flying Taxi Services po celom meste Los Angeles v roku 2020, s úplnou žiadosťou pred olympijskými hrami 2028, ktoré sa budú konať v LA. Holden tiež uvádza, že autá vo vzduchu budú úplne elektrické.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Autá bez vodiča: Čokoľvek vyžaduje, aby ste pochopili autonómne vozidlá
S metropolitnou populáciou necelou štyrmi miliónmi v oblasti 503 štvorcových míľ je Los Angeles jedným z mnohých preťažených miest Spojených štátov. Podľa Uberu môžu byť konkrétne cesty v meste, ktoré dnes trvajú až 80 minút pri špičkovej webovej prevádzke, dokončené až o štyri minúty v taxíku Uberair.
Holden povedal: „Robiť to bezpečne, ako aj efektívne bude potrebovať základnú úpravu v technológiách správy vzdušného priestoru. Integrácia softvérovej aplikačnej kompetencie spoločnosti UBER s desaťročiami leteckých priestorov NASA na riešenie toho je zásadným krokom vpred. “
NASA bola navrhnutá na vytvorenie softvérovej aplikácie pre lietajúce taxíky spoločnosti Uber, zatiaľ čo spoločnosť Sandstone Properties mala poverený stavbou „Skyports“ pre autonómne vozidlá.
• Šéf Uber sa ospravedlňuje za „chyby“ uprostred zákazu TFL
Uberair bude využívať vertikálne vzlety, ako aj autá Landing (VTOL) na organizovaný vstup do služby v roku 2020 s potenciálnou najvyššou rýchlosťou 200 mph. Podobná inovácia sa využíva aj na domácich bezpilotných lietadlách okrem dronov Amazon Prime Air Shipment.
Uber sa bude usilovať o schválenie Federálnej administratívy americkej federálnej letectva na prevádzkovanie lietajúcich taxíkov, avšak z dôvodu prísnych požiadaviek to bude jednoduchšie uvedené ako urobené. S predbežnými nákladmi na automobily vo výške 1,2 milióna dolárov (915 000 GBP) môžu byť nákladné výrobné náklady ešte jedným z nich, aby sa vyhli lietajúcim taxíkom spoločnosti Uberair, aby vzlietli.
Dostali by ste Uber, keby cesta bola dokončená v lietajúcich taxi? Poskytnite nám svoje myšlienky v komentároch …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post