„Stále čakáme na skutočne fantastické malé SUV“

Sotva týždeň prechádza, zdá sa, že jeden z našich recenzentov sa nahlásil z posledného predstavenia malého SUV.
Za posledný mesiac som bol sám o sebe, pričom som si vybral príslušné výhody Citroen C3 Aircross, Seat Arona a Hyundai Kona – ako aj nedávno sme dali prvých dvoch z nich proti Kia Stonic On. UK CESTY.
Reklama – článok pokračuje nižšie

• Seat Arona vs Citroen C3 Cactus vs Kia Stonic Triple Test
Nechám vás v rozsudku v rozsudku, ale stačí, aby sme uviedli, že ani majster nezvládne, aby zabalil plnú dopravu piatich hviezdičiek – našu konečnú pečať schválenia.
To je preto, že malé SUV je zvedavé plemeno vozidla, ktorého kúzlo je pre mnohých z nás stále tajomstvom. Získate samozrejme trochu zvýšenú jazdnú polohu, aj keď nie je nikde blízko veliaceho pohľadu, ktorý by ste si užili z SUV v plnej veľkosti.
Na mnohých nových modeloch je tiež skvelý obraz, ako aj voľby personalizácie – avšak potom sú už aj tak na mnohých superminisoch.
A vo veľkej väčšine situácií to nie je, akoby ste skutočne získali veľa praktickosti. To najlepšie, v čo môžete dúfať, je mimoriadne väčšia topánka, ako aj o niečo viac, ako je bratranca auta Supermini. Čo bude, samozrejme, lacnejšie, pretože výrobcovia chápu, že sme ochotní zaplatiť viac za obraz SUV, bez ohľadu na to, aké je to málo.
A predsa nám hovorí výrobca vozidiel po výrobcovi vozidiel, že kupujúci nemôžu dostať dostatočné množstvo malých SUV, ako aj to, že v nasledujúcich rokoch prichádzajú viac do showroomov vo vašom okolí.
• Najlepšie crossovery, ako aj malé SUV v predaji
Môžeme však dúfať, že sú o niečo odvážnejšie a vynaliezavejšie ako to, čo sme doteraz videli. Sme radi, samozrejme, naznačovať to najlepšie, čo je teraz k dispozícii – nemôžeme však pomôcť pocitom, že niekto ešte musí urobiť skutočne vhodnú úlohu, ako aj definovať malý SUV ako žáner.
Veríte tomu, že existuje vynikajúce malé SUV? Pochopme v komentároch nižšie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post