„DS je nejaká metóda mimo BMW, Audi a Mercedes – má však nejaké kreatívne plány“

Vychutnať si Audi, BMW aj Mercedes, práve tu prichádza … dobre, tento týždeň je to DS. Za pár týždňov to bude Genesis, rovnako ako istotu, že nebude dlho, kým niekto iný prenasleduje prémiové balenie.
Swank Nemecké značky sú v priebehu rokov cieľmi už veľa, od Saab po Infiniti (nie také úspešné) po Volvo, ako aj Lexus, nehovoriac o vlastnom britskom Jaguarovi. Rovnako ako kto môže viniť svetových automobilov a výrobcov nákladných automobilov, s väčšími maržami v stávke, keď ste presvedčili kupujúcich, že odznak na kapote naznačuje, že môžete poplatok za trochu viac.

„Trpezlivosť bude rozhodujúca pre Genesis„ úspech v Európe “

Tento týždeň som riadil nový DS 9, ako aj to, že je to vynikajúce auto. DS – rovnako ako jeho rodičovská obchodná Stellantis – chápe, že ide o dlhú hru, a to nielen z hľadiska zakladania primerane prémiových produktov, ale aj keď sa týka akceptácie prémiových kupujúcich.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Takže DS, ktoré sú na rovnakej úrovni ako Audi, BMW a Mercedes sú stále určitou metódou, pokiaľ ide o produkt, ako aj značku, avšak to, čo sa podnik snaží urobiť, je otriasť získaním a zážitkom, s niektorými tvorivými plánmi. .
Nie som si však istý, či je jeho metóda okolo obchodníkov správna. Nedávno som sa pozrel na nový obchod DS v Západnom Londýne – vynikajúci showroom, ktorý je však vložený medzi jeho sestry Stellantis, Citroen a Peugeot.
Verím, že samostatná možnosť – alebo dokonca absolútne na internetovom zážitku s domom alebo kanceláriou, ako aj „centrá značky“ v nákupných centrách Swank – je pre prémiovú značku oveľa lepšia. Lexus dlho netrval, kým si uvedomil, že jeho showroomy by nemali byť ideálne vedľa predajcu Toyota, zatiaľ čo Genesis nemá v pláne zdieľať pozemnú oblasť s Hyundai.
Aby ste sa priblížili k obrovským trom nemeckým značkám, ako aj DS, ako aj Genesis, sa musia najprv poradiť s Lexusom, Volvo a Jaguarom. Medzi kupujúcimi je určite chuť na vyskúšanie niečoho iného, ​​najmä s úpravou, ktorú prinesie elektrifikácia. Celá skúsenosť so značkou je však rozhodujúca pre toho, kto budú prémiový víťaz, ako aj porazení.
Pozrite sa na naše hodnotenie nového DS 9 tu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post