Jaguar F-type so štyrmi kolies naberie

Tieto senzačné špionážne zábery potvrdili, čo sme všetci podozrievali-čoskoro bude v predaji verzia typu Jaguar F so štyrmi kolies. Ukazujú kupé a cesty typu F-Type pripravené na výrobu s odznakom „AWD“ na zadnej strane a v roku 2015 sa pripoja k rozsahu Jaguar, ktorého cieľom je súperiť s Porsche 911 Carrera 4 a GTS a Quattro Audi R8.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Jedným zo Spiedových automobilov je úplne nový derivát: kabriolet typu F typu R. Soft-top, ktorý športový odznak „R“ ukazuje, že ešte rýchlejší otvorený typ F je bezprostredný, je k dispozícii s pohonom všetkých kolies a preplňovaným V8 vzperou od 485 koní do 542 koní.
Tieto exkluzívne obrázky odhaľujú hotovú verziu testovania Mules Spiied Testing za posledný rok, ktoré ukázali typy F so zvýšenými výškami prednej jazdy a zvedavými hrbami kapoty, čo označuje nové predné bežecké zariadenie, ktoré sa majú odvodiť od systému pohonu všetkých kolies XF a XJ. .
Predpokladá sa, že AWD typu Jaguar F použije inteligentný systém 4×4, ktorý zaujal poháňanie smerom k zadným kolesám, pričom pri spustení vozidla vyšší krútiaci moment sa pri spustení čiary zo spánku vystavuje alebo sa detekuje pod tvrdým zákrokom.
4

Okrem zníženia rozsahu typu F 0-62 mph je verzia AWD zameraná na zvýšenie predaja na trhoch, ako sú severné USA, Kanada, Rusko a stredná Európa, kde zasnežené zimy zabíjajú príťažlivosť tradičných športových automobilov zadných pohonov.
Na autosalóne v Paríži v roku 2014 obchodný riaditeľ spoločnosti Jaguar Land Rover Andy Goss navrhol, že z typu F je ešte veľa. Povedal Auto Express: „Sme práve na začiatku príbehu tohto auta. Ak sa pozriete na to, čo naši súperi ponúkajú [manuálne/automatické, pohon zadného pohonu/všetkých kolies, kupé/kabriolet], chceme súťažiť, ale urobíme to, čo je pre nás správne, nielen skopírovať našich konkurentov. “
Špionážne zábery ukazujú, že systém AWD bude k dispozícii na kupé typu R-Type R-Type R a kupé 374 koní F-type V6 S Coupe plus nový konvertibilný typ-type R typu R. Systém pohonu štyroch kolies pripravuje cestu pre ešte výkonnejšiu verziu typu F, o ktorej sa predpokladá, že sa vyvinie divíziou Jaguarovej rozvíjajúcej sa špeciálnych operácií vozidiel (SVO).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post