Nový dieselový motor pre spoločnosť Vauxhall Insignia a Zafira Tourer

s úplne novou spoločnosťou CORSA, ktorá bude v budúcom mesiaci debutovať na Paris Motor Show budúci mesiac, sa Vauxhall nebude tak dobre zaoberať kreslením davu. Britská značka sa tam však nezastaví, rovnako ako je pripravená odhaliť nový 2,0-litrový dieselový motor CDTI.
Nahrádza súčasný dosah s výškou 161 k CDTI, produkuje krútiaci moment 168 koní a krútiaci moment 400 Nm, ako aj v odznakoch, ako aj v ZAFIRA TOURER. Je to v súlade s novými normami výbojov Euro 6, ako aj s Vauxhall vyhlasuje hluk motora, využitie paliva a emisie CO2 sa znížili, spolu s 5 -percentným zvýšením energie, ako aj o 14 % dodatočnom krútiacom momente.
Bude ponúknutá od budúceho roka, prvého v novej domácnosti veľkých dieselových motorov, ktoré založili interne svetový inžiniersky tím so sídlom v Turíne, Russelsheime a Severnej Amerike.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

„Táto vynikajúca nová pohonná jednotka je súčasťou investícií spoločnosti vo výške 4 miliárd EUR do produktu, ako aj rozvoj pohonnej jednotky, ktorá pomáha priniesť 23 nových produktov, ako aj 13 nových motorov na trh“, uviedol Tim Tozer, predseda Vauxhall, ako aj výkonný riaditeľ. . „Tento nový veľký dieselový motor je pre Vauxhall neuveriteľne nevyhnutný, pretože veľké množstvo klientov vybralo 2,0-litrový motor CDTI.“
Podľa spoločnosti Vauxhall je pre vylepšený výkon nafty nevyhnutný pre prepracovanú spaľovaciu komoru, preformulované nasávané porty, ako aj nový systém vstrekovania paliva. 2,0-litrový CDTI tiež využíva systém selektívneho katalytického redukčného systému BlueInjection, čo je po liečbe, ktorý odstraňuje NOx z výfukových plynov, aby ponúkol čistejšie emisie podobné benzínu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post