New Bentley Bentayga Pikes Top Limited Edition odhalil

Toto je Bentley Bentayga Pikes Top Limited Edition: Špeciál, ktorý označuje rekordný beh SUV na vyčerpávajúcej horskej trase Colorado.
Pikes Top, ktorý je obmedzený iba na 10 automobilov, dostane kozmetický balík, ktorý napodobňuje automobil, ktorý prelomil záznam. Mnohé pozoruhodné je povrchová úprava „rádium“ – je k dispozícii aj oveľa kontrolovanejšia čierna – a 22 -palcové zliatinové kolesá, ktoré obsahujú zvýraznenie v rovnakom luridnom odtieni. Pikes Top vykopne pravidelnú Bentayga Brightwork v prospech čierneho lemovania. Ďalší balík uhlíkových vlákien dodáva v ľahkom materiáli splitter, bočné sukne a zadný difúzor a spojler. Exteriérové ​​zmeny sú zaokrúhlené jemnými šikmi horné odznaky na predných krídlach.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Vo vnútri čierna téma Pikes Peak obsahuje oveľa jasnejšie zelené vrcholy, ktoré sa objavujú na dverách a palubných obvodoch, šitie sedadla a potrubie podlahy. Volant je orezaný v Alcantare, zatiaľ čo ten istý materiál sa používa pre vložky dverí a sedadiel. Dash je vybavená vložkami z uhlíkových vlákien, ktoré sú dokončené logom Pikes Top.
4

Horná časť Pikes je poháňaná benzínovým motorom W12 6,0 litra. Jednotka Twin Turbo produkuje 600 koní a 900 nm a odosiela jazdu na všetky štyri kolesá cez osemstupňovú automatickú prevodovku.
Medzi ďalšie doplnky namontované ako konvenčné pre vrchol Pikes patrí športový výfuk a turistická špecifikácia, ktorá obsahuje adaptívne tempomaty, displej na hlave, asistenciu na udržiavanie jazdných pruhov a kameru nočného videnia.
V rukách bývalého víťaza Pikes Top Rhys Millen pokryla W12 Bentayga na 12,42-míľovú hornú cestu za 10 minút, 49,9 sekundy, ktorá prelomila existujúci rekord SUV 12M 35,61, stanovený Range Rover Sport v roku 2013.
Automobil použitý na behu predstavoval jednu alebo dve úpravy na prípravu na beh. Predné sedadlá boli nahradené závodnými predmetmi, zatiaľ čo vzad sa odstránili, aby sa vytvorila cesta pre klietku. Akrapovičský výfuk a pneumatiky Pirelli zaokrúhlili zmeny.
Páči sa vám vzhľad Bentley Bentayga Pikes Top Limited Edition? Dajte nám vedieť nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post