BMW I8 Gets Protonic Frozen Black and Yellow Special Editions

BMW odhalila novú špeciálnu edíciu I8, ktorá sa chystá predať v apríli po svojom debute na nadchádzajúcej Genevskej motorickej show.
Je to ďalší „protonický“ doplnok do zostavy i8, známy ako i8 Protonic Frozen Black Edition a podobne ako i8 protonická červená odhalená v tomto období minulý rok sa môže pochváliť špeciálnou farebnou schémou plus hrsť individuálnych vylepšení stylingov.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Najlepšie hybridné autá
Zmrazená úprava čiernej farby je kombinovaná s lesklými čiernymi fascskými vložkami pre tmavý vzhľad všade okolo. V kabíne sa na sedadlách a stredovej konzole nachádza jasne žlté kontrastné šitie spolu s protonickým mrazeným čiernym nápisom na dverách.
Nie je to jediné špeciálne vydanie i8 na kartách v roku 2017 – BMW tiež odhalila protonickú mrazenú žltú edíciu, ktorá do palety i8 pridala striekanie farieb s jasne žltou farbou.
6

Ako sa očakávalo, automobil sa mechanicky nezmení, kombinujúc 1,5-litrový trojvalcový benzínový motor s elektrickým motorom, ktorý riadi predné kolesá pre kombinovaný 357 koní. Pri uverejňovaní nároku 134,5 MPG a 49 g/km CO2.
Aktuálna generácia i8, ktorá bola vydaná v roku 2014, je stále v produktových plánoch spoločnosti BMW a zdá sa, že verzia Roadster sa pravdepodobne objaví v roku 2018.
Protonický mrazený čierny automobil sa objaví na stánku BMW v Ženeve tento rok v marci, spolu s ďalšími novými vydaniami, ako sú napríklad Facelifted 4 Series a New 5 Series Touring.
Ktorá z nových farieb sa vám páči na i8? Dajte nám vedieť v komentároch.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post