Range Rover Evoque Landmark Edition oslavuje 600k predaj

Land Rover odhalil nový špeciálny edíciu Range Rover Evoque, ktorý označuje šesť rokov výroby a 600 000 kusov postavených od úvodu najmenšieho Range Rover v roku 2011. Nová špeciálna edícia 4×4 pokračuje Predaj tento mesiac, cena od 39 000 GBP.
Volá sa Evoque Landmark Edition, je označený vylepšeniami stylingu, zakázaným povrchom a mierne opuchnutým konvenčným vybavením. Cenové tašky vo výške 39 000 GBP je vrecia na automobil s príručkou TD4 178 koní, čo znamená, že orientačný bod prikazuje prémiu vo výške takmer 6 000 GBP za najlacnejšie Evoque TD4.
Reklama – článok pokračuje nižšie

• Najlepšie SUV v predaji práve teraz
K dispozícii budú tri možnosti farby farieb – biela a šedá voľba zostava spolu s pulzujúcim novým modrým Hue Land Rover volá Moraine Blue. Zahrnuté sú 19-palcové lesklé šedé kolesá zo zliatiny siedmich zliatiny a kontrastné šedé vrcholy pokračujú s grafitou farebnou mriežkou, kapotou a zadnými dverami.
Vo vnútri sa nachádzajú viac tmavo šedých akcentov – stredová konzola je umiestnená v kefovanom saténovom ráme, zatiaľ čo sedadlá sú orezané perforovanou, zrnitou ebenovou kožou s kontrastným šitím.
Pokiaľ ide o vybavenie, najzákladnejšie edície pamiatky EVITION EVOQUES profitujú z bezkľúčového vstupu a štandardné zadné dvere s podporou energie. V zozname možností nájdete aktualizovanú infotainment vo forme 10-palcového displeju Touch Procot Touch Pro Display so zabudovanými aplikáciami a 4G Wi-Fi.
6

Služby pripojenia sú tiež voliteľné, vrátane vzdialenej prémiovej aplikácie, ktorá majiteľom umožňuje používať smartphone na zmenu nastavení automobilov a kontrolu paliva na diaľku, plus služby Touch Pro Services pre mapovanie dopravy v reálnom čase, výhľady na úroveň ulice na satelitnú navigáciu a živé aplikácie pre počasie, novinky a ďalšie.
Zatiaľ čo Land Rover oslavuje šesť rokov svojho najpredávanejšieho modelu, v potrubí je Evoque druhej generácie a mohla by sa objaviť v roku 2019. Špelili sme skorú skúšobnú mulu a môžete si prečítať všetko, čo vieme o tom, čo vieme o tom. Ďalší Evoque tu.
Čo si myslíte z edície Range Rover Evoque Landmark Edition? Dajte nám vedieť v komentároch.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post