„Opulencia vystavená v Ženeve bola jednoducho úchvatná“

, vždy existujú zjavné témy na základe ženuvskej motorovej show a okrem predvídateľného tlaku smerom k elektrifikácii, dve veci mi jasne vychádzali, keď som chodil okolo stojanov a rozprával sa Vykoná sa na udalosti minulý týždeň.
Po prvé, došlo k úžasnej neistote. Na Brexit. Na obchodných tarifách Donalda Trumpa. O budúcnosti nafty, pričom sa ponúkajú niektoré veľmi odlišné názory. A na Vauxhall, s šéfom PSA Carlosom Tavaresom opäť uvádza: „Musíme výrazne znížiť výrobné náklady.“
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Ženeva Motor Show 2018: Celé kolo noviniek
Po druhé, bohatstvo na displeji bolo jednoducho úchvatné. Ženeva bola vždy prehliadkou, ktorá sa tomu prepožičiava a je založená v jednom z hlavných svetových finančných centier. Ale tento rok to bolo niečo iné, s celým radom nových modelov, ktoré by sa nevyzerali z miesta vo fantasy garáži oligarchu.
Bola tam nová trieda Mercedes Maybach S. Nový hybrid Bentley Bentayga. Koncept Aston Martin Lagonda, ktorý poukazuje na všetkých elektrických súperov, aby prevzali Bentley a Rolls-Royce. Ešte oveľa extrémnejší šport Bugatti Chiron. A veľa ohromujúcich zo všetkých, limitovaného Range Rover SV Coupé, ktorý nesie cenu 240 000 GBP. Skutočne mimoriadne, ale nepochybujem o tom, že sa vypredá.
To všetko dokazuje, že bez ohľadu na neistoty, ktoré zostávajú vo svete, vy a ja obývam, najvyšší koniec trhu je imúnny voči realite. Zdá sa, že medzi najbohatšími novými automobilmi existuje neukojiteľná túžba a zjavná ochota, aby ich výrobcovia ponúkli.
Z prieskumu nadbytku som odišiel s jednou záverečnou myšlienkou; Neviem, ako ďaleko môže tento luxusný automobilový zbrojný závod. A áno, niektoré z nich sú trochu bez chuti.
Ženeva však ukázala, že svetová elita sa nikdy lepšie slúžila pre nové autá. A zatiaľ čo pre mnohých z nás sú mimo dosahu, určite ponúkli úplne presvedčivé predstavenie.
Aký bol váš preferovaný automobil v roku 2018 Geneva Motor Show? Uvidíme, či to urobil náš ručne vyberaný zoznam …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post