Hyundai H350 Van odhalil

Toto je panel Hyundai H350, ktorý bol zobrazený začiatkom mesiaca a teraz bol úplne odhalený verejnosti. Hyundai v súčasnosti nepotvrdzuje, či sa to týka Spojeného kráľovstva.
H350 Juhokórejský výrobca úplne LCV založený najmä pre Európu, ako aj na všestrannej platforme vyvinutej na podporu troch štýlov tela: nákladný dodávka, minibus, ako aj na ploché nákladné vozidlo. Sedí spolu s menšou ILoad Van od spoločnosti Hyundai a bude sa bojovať priamo na Ford Transit a Mercedes Sprinter.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Najlepšie dodávky na veľké panely
Ako vidíte, exteriérový štýl si požičiava z jazyka Hyundai’s Style, ktorý obsahuje šesťuholníkovú mriežku, ktorá dokonale tečie do obalových svetlometov. Existujú aj denné svetlá LED, plus vyrezávané boky vyvinuté na sekciu Vodovodné bočné panely dodávky.
Vo vnútri je dizajn troch sedadiel spárovaný s multifunkčným, štvormesačným volantom, ako aj veľkou strednou konzolou, ktorá opäť slúži na zdôraznenie predpätí podobných auta.
Nejde však o štýl nad zmesou, keď Hyundai vyhlasuje vynikajúcu kabínu, ako aj na skladovanie nákladu – H350 má užitočné zaťaženie až 1,4 ton, ako aj vlečnú schopnosť 2,5 ton.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post