New Bentley Bentayga Bengala: Chic SUV sa dostane veľmi, veľmi nahnevane

, nie je popieraním, že Bentley Bentayga je automobilom s prítomnosťou cesty ako štandardom, a to hlavne vďaka svojej obrovskej veľkosti a impozantnému štýlu. Avšak španielsky dizajnérsky dom a ladiacu spoločnosť Bengala Automotive Design zaujali názor, že je potrebná oveľa väčšia agresia a vytvorila Bentley Bentayga Bengala.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Bentayga Bengala, ktorý bol v spolupráci s bývalým španielskym terénnym majstrom a jeho tímom, je Bentayga zbavený očarujúcej fasády so svojou terénnou schopnosťou sa zmenil na 11.
• Najlepšie SUV na získanie roku 2019
Na konvenčnej Bentayga sú zrejmé vizuálne úpravy, ktoré zahŕňajú na mieru na mieru býčie tyče začlenené do predného konca, veľká oceľová vodorovná tyčinka pretekajúca cez šírku nosa, aby sa zvýšila ochrana a integrovaný pás LED svetla.
6

Veľké robustné terénne pneumatiky a nadrozmerné kolesá pomáhajú dať bengálsku extra pozemnú vôľu pre riešenie terénu, ktorý mnohí majitelia konvenčných Bentayga nikdy nedokázali predstaviť, zatiaľ čo predĺžené oblúky kolies a bočné sukne sú potrebné na prispôsobenie sa týmto väčším kolesám. Existujú tiež vedľajšie výfukové potrubia, ktoré sú ešte oveľa účelnejšie.
Okrem toho LED svetelná tyčinka namontovaná na streche, zadné okenné louvres a ďalší ochranný oceľový tyč, ktorý sa tiahne cez zadný nárazník, dokončia exteriérové ​​úpravy.
Zatiaľ nie sú žiadne podrobnosti o tom, ktorý motor bude poháňať bengálsku, buď Bentayga s dvojitým turbo 6,0-litrovým W12, alebo 4,0-litrový Twin-Turbo V8 bude pýšiť miesto. Tiež nevieme, či Bengala naladí vybraný motor na ďalšiu silu, aby sa vyrovnal s úpravami a agresívnym zámerom automobilu, úprimne povedané, bolo by to škoda.
Bentayga Bengala, obmedzená iba na 15 jednotiek na celom svete, nemá potvrdenú identifikáciu cien, ale každý potenciálny kupujúci môžu očakávať výrazný nárast oproti požadovanej cene konvenčnej vozidla vo výške 130 000 GBP.
Aké sú vaše názory na extrémny Bentley Bentayga Bengala? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post