Nový 2021 Porsche Macan Facelift získa nový vzhľad a oveľa viac energie

Porsche dal svoj najpredávanejší model – MACAN SUV – ďalší facelift pre 2021. Dizajnový revízia je jemná, hoci to nie je prekvapujúce, pretože Macan bol MACAN Vzhľadom na aktualizáciu Styling už v roku 2019. Napriek tomu je tu nový predný nárazník s výraznou vložkou zafarbenej telesom, ako aj oveľa agresívnejší zadný difúzor s 3D textúrovaným povrchom.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Zrkadlá pre dizajn športového dizajnu sú teraz štandardom na všetkých modeloch, rovnako ako LED svetlomety s dynamickým svetelným systémom spoločnosti Porsche a na výber je sedem nových návrhov kolies. K dispozícii je tiež 14 ďalších farieb farieb vrátane papájskej kovovej, gentianskej modrej kovovej a Python Green, ako sa nachádza na iných modeloch Porsche.

Nová recenzia prototypu Porsche Macan Facelift

Interiér bol tiež uvedený do súladu so zvyškom rozsahu, s novou stredovou konzolou, ktorá namiesto tlačidiel používa haptické dotykové povrchy, hoci 10,9-palcový infotainmentový systém 10,9 palca sa nezmení.
K dispozícii je úbohý výber prevodov a nový športový volant GT, požičaný od súčasného 911. Na inom mieste, analógové hodiny Porsche na vrchole pomlčky sú štandardne, zatiaľ čo kontrastné šitie je teraz k dispozícii v Gentian Blue, Papaya a Crayon.
14

Mnoho významných zmien je mechanických, pričom MACAN, Macan S a Macan GTS všetci dostávajú zvýšenie energie a revízie podvozku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post