Nové 2019 Mercedes GLE Coupe: Ceny, špecifikácie a detaily

Bolo oznámené, že nové kupé Mercedes GLE, prvýkrát odhalené na autosalóne vo Frankfurte v roku 2019, sa začne od 72 530 GBP. Postavená v Tuscaloosa Merc’s Tuscaloosa, továreň Alabama, je to oveľa menej užitočná, menej užitočná alternatíva k bežnej telesnej GLE a berie SUV nemeckej firmy až osem samostatných modelov.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

V porovnaní s predchodcom rastie vo veľkosti, je o 39 mm dlhší pri 4 939 mm od nárazníka po nárazník a teraz široký 2 010 mm, pučí iba šírku ďalších 7 mm. Dôležité je však, že rázvor kolies rastie 20 mm pre trochu navyše nohy, ale od kolesa k kolesu je asi o 60 mm kratší ako konvenčné SUV GLE.
• Najlepšie 4×4 a SUV v predaji
Mercedes tvrdí, že kratší rázvor kolies ide nejakým spôsobom, ako odôvodniť kupé GLE a vstrekuje športový vzhľad a dojem modelu. To sa hovorí, spredu sa dizajn nezmení a používa najnovšiu rodinnú tvár a podpis svetlometov značky. Čelné sklo je mierne plochejšie pri nákupe, aby sa stretla s spodnou líniou strechy, a privádza sa do rakishového zadného konca, kompletný s novými zadnými svetlami LED, zatiaľ čo veko batožinového priestoru beží od hornej časti okna po zadný nárazník.
23

Mercedes tvrdí, že samotná batožinová batožina sa nachádza na 655 litroch so všetkými na mieste. Zadný riadok sa môže zložiť na rozdelení 40:20:40, aby sa otvorila 1 790-litrová záťažová zátoka na dĺžku dvoch metrov. Mercedes tiež tvrdí, že nakladací parapet teraz sedí o 60 mm nižšie ako predtým.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post