‘Land Rover bude hľadať a bude chcieť vziať Wcoty Crown‘

zlé správy, ako aj skvelé správy. Potom, čo si Jaguar zaslúžil svoje inauguračné svetové vozidlo roka začiatkom tohto roka s F-Pace, je nepravdepodobné Cenovo dostupné elektronické Pace plus 100-percentný elektrický, herný i-Pace-bude musieť čakať až do Wcoty 2019, do ktorého času budú veľmi veľmi veľa v showroomoch, ako aj na ulici.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Bez ohľadu na to. Súrodenecký obchodný Land Rover bude hľadať a bude chcieť vziať korunu Wcoty pre JLR so sídlom v Midlands, jej mimoriadne hodnotených pracovníkov, ako aj Britain PLC v roku 2018. Vo svojej zbrojnici bude vo svojej zbrojnici odrážajúci objav, ako aj Sublime Velar. Pri pohľade na celosvetovú konkurenciu, proti ktorej bude tento pár SUV, proti pevninskej Európe (najmä Nemecka) je, ako vždy, odstránená hrozba.
• Svetové vozidlo z roku 2018 uchádzači
Nie je to však také hrozivé, je však dole v sklade v Severnej Amerike, kde kedysi skvelé mená ako GM, Ford, ako aj Chrysler (ale nie Jeep) sa teraz snažia o štýl a vytvárajú dostatočné aj dostatočné aj skutočne nové Ako fascinujúce výrobky – nevadí na celom svete značné a žiaduce.
Pokiaľ ide o manicky chaotickú Áziu? Je pravda, že je to hodné 10 z 10 pre produktivitu, avšak Čína, Japonsko, Južná Kórea, India, ako aj ďalšie v regióne, sa zdá byť horlivé na ročnom výstrahu miliónov väčšinou ohromujúcich automobilov, ako vystupujú pri vývoji a tvorbe “ Najlepšie motorové vozidlá na svete ako, er, Jaguar.
S ohľadom na toto všetko musí byť mimoriadne britská Variety Rover Velar jedným z obľúbených, aby sa v roku 2018 stal úspešným v podstate anglický Jaguar F-Pace ako Wcoty Champion.
Ak je tento svetový titul roka obrovský, svetové metropolitné vozidlo roku roka bude mať najtvrdší šrot vôbec. Úplne nové verzie Ford Fiesta, Kia Picanto, Nissan Micra, Seat Ibiza, Suzuki Swift, VW Polo, ako aj ďalšie prístupné, cenovo dostupné, ako aj progresívne žiaduce mestské vozidlá, ako aj SuperMinis idú hlavu po celom svete. Koruna „Urban King“.
Patrí medzi najlepšiu hodnotu, veľa najmodernejších vozidiel v okolí. Kupujúci, ktorí sú múdri svojimi ťažko zarobenými peniazmi, sa rozhodnú pre cenovo dostupné motory poháňané benzínom, ako sú tieto. ako aj správne. Rovnako ako objav, ako aj Velar, sú vynikajúce, bežne ponúkané vozidlá pre svet, ktorého spotrebitelia nerozumejú presne, aké majú šťastie, že ich majú.

Ktoré vozidlo si myslíte, že vyhrá cenu World Vozidlo roka? Pochopme v komentároch nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post