Spoločnosť Lexus NX Cena odhalená

Lexus oznámila ceny úplne nového NX od 29 495 GBP a zvýši sa na 42 995 GBP. Sú to japonskí výrobcovia prvý crack na trhu SV strednej veľkosti, v súčasnosti dominujú ako Audi Q5 a BMW X3. NX dorazí do showroomov v októbri a knihy objednávok sú teraz otvorené.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Od spustenia bude ponúknutá iba NX 300H vybavená hybridnou hnacou súpravou 195 koní, ktorý obsahuje známy 2,5-litrový benzínový motor a elektrický motor. Ak sa rozhodnete pre model pohonu všetkých kolies, bude namontovaný ďalší elektrický motor na napájanie zadných kolies. Lexus tvrdí ekonomiku na 54,3 MPG a 120 g/km CO2.
V marci spoločnosť Lexus pridá do rozsahu NX 200T. Bude to prvý model značky, ktorý bude obsahovať nový benzínový motor s dĺžkou 235 koní 2,0 litra s dĺžkou 235 koní, ale bude k dispozícii iba v For Sport a s pohonom všetkých kolies. Ceny za NX 200T budú vyhlásené koncom tohto roka.
Lexus NX: Päť úrovní výbavy, S až Premier a F Sport
Ponúka sa aj päť možností výrezov zložených z S, SE, Luxusu, F Sport a Premier. Základná úroveň S (29 495 GBP) obsahuje súpravu, ako sú 17-palcové zliatiny, LED svetlomety, dvojzónový klimatický riadok, DAB rádio, displej médií s ovládačom diaľkového dotyku a zvukový systém osem reproduktorov.
Odpojte sa pre SE Trim (31 495 GBP) a AWD budú namontované ako konvenčné spolu s väčšími 18-palcovými zliatinami, automatickými stieračmi, vyhrievanými sedadlami a integrovanými strešnými koľajnicami. Viac prémiových luxusných špecifikácií (34 495 GBP) dodáva sklo súkromia, parkovacie senzory vozidla, LED hmlové žiarovky a bezkľúčový vstup.
F Modely Sport (36 995 GBP) dostávajú dvojfarebné 18-palcové zliatiny, zavesenie Sport a tlmiče, elektricky upravené stĺpce riadenia, elektrické zadné dvere a bezdrôtové nabíjačky smartfónov. Na vrchole toho všetkého je špecifikácia premiéry premiéry v rozsahu (42 995 GBP) displej hlavy, 360-stupňový panoramatický výhľad, uchovávanie jazdného pruhu, polohu pamäti sedadla vodiča a vyhrievaný volant.
Spoločnosť Lexus Navigation je k dispozícii ako možnosť (995 GBP) na všetkých modeloch S, SE, Luxury a F Sport, s sofistikovanejšími prémiovými navigačnými systémami Lexus (1 995 GBP) dodatočne ponúkaným pre varianty F Sport.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post