Ceny Audi TT oznámili

Nový Audi TT tretej generácie sa začne od 29 770 GBP, pričom ceny sa zvýšia až na 35 335 GBP. K dispozícii na nákup od dnešného dňa, prvé dodávky slávneho SportSaru sa začnú v decembri.
Od spustenia sa na kupujúcich budú používať dva motory vrátane 2,0 litrového TFSI s 2,0 litrom 227 koní 2,0 litra, ako aj 2,0-litrového TDI s rozmermi 182 koní. Verzia TTS 306 koní, ktorá sa zameriava na výkon, bude nasledovať neskôr v roku. Oba motory môžu byť špecifikované buď v lemovaní Sport alebo S Line, s úplne novým a all-digitálnym 12,3-palcovým virtuálnym kokpitom, štandardnou funkciou v oboch špecifikáciách.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Štandardná súprava na modeloch športu na základnej úrovni zahŕňa viacdiakové rozhranie Audi s zadaním dát prstov, SAT-NAV, Bluetooth, adaptívne tlmiče a bezkľúčové GO. Audi tiež pridá športové sedadlá s odstupom Alcantara a klimatizáciu ako pohodlie stvorenia. Mimo 18-palcových kolies, športové odpruženie a denné svetlá LED sú tiež štandardnými funkciami.
ŠPECIÁL SPORT MODEL S 2,0-litrovým dieselovým motorom a Audi vám účtuje 29 770 GBP, pričom model poháňaný benzínom je ocenený 29 860 GBP-obidva so šesťstupňovou manuálnou prevodovkou. K dispozícii je aj pohon všetkých kolies Quattro a s Tronic Automatic ‘Box s 2,0-litrovým modelom TFSI, ktorý presadzuje cenu až na 32 785 GBP.
Činová čreva S dodáva väčšie 19-palcové zliatiny, úplné LED svetlomety a zadné svetlá a 10 mm pokles vo výške jazdy. K dispozícii je aj technologický balíček, ktorý obsahuje pokročilý navigačný systém a pridáva internet v aute pomocou Audi Connect.
Zohľadnite sa pre čln S s 2,0-litrovým benzínovým motorom a Audi TT stojí 32 410 GBP, ale pridajte Quattro Drive a Stronic Gearbox a cena sa zvýši na 35 335 GBP. Nafta je o niečo lacnejšia a cena za 32 320 GBP.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post