Nové Alpina XD3: Boli oznámené ceny odhalené pre čerpané SUV

Plné ceny a špecifikácie pre novú Alpinu XD3. Čerpatá verzia BMW X3 je k dispozícii na nákup teraz, cena od 57 900 GBP. Prvé autá oslovia zákazníkov v prvom štvrťroku 2019.
Nemecká značka poskytla XD3 spoločnú cenu Alpina s hlbším predným nárazníkom, 22-palcovými viacračnými zliatinovými kolesami (sú k dispozícii aj menšie 20-palcové kolesá) a oveľa agresívnejšie zadné nárazníky, ktoré pučia štvorkoliek.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Najlepšie rýchle rodinné autá v predaji
Zmeny sú menej dramatické vo vnútri, kde pridanie volantu Alpina s modrým a zeleným šitím je najzreteľnejšou zmenou oproti štandardnému BMW X3 a digitálne číselníky X3 získavajú novú grafiku odlišnú od XD3.
18

Zmeny sú zaokrúhlené pomocou parapetov dverí Alpina a očíslovaným plakom, zatiaľ čo klavírny čierny vnútorný lem a klavírne kúsky klavíra sú voliteľné. Rovnako ako v prípade ktorejkoľvek spoločnosti Alpina sa zákazníci môžu rozhodnúť prispôsobiť povrchové úpravy farby a interiéru podľa vlastného vkusu.
Alpina sa zameriava na pohonnú jednotku; Verzie pravej jazdy XD3 sú poháňané šesťvalcovým dvojfalovým motorom s dvojitým turbodúchadlom s rozlohou 330 koní 330 koní, ktorý vyvíja krútiaci moment 700 Nm. To umožňuje, že Alpina hovorí, že pokrýva 0-62 mph za 4,9 sekundy-1,4 sekundy rýchlejšie ako Porsche Macan Diesel S.
Napriek výkonu sa hovorí, že XD3 sa vracia, že sa vracajú s nárokovanou ekonomikou 31,8 MPG s emisiami CO2 238 g/km. Verzie ľavej pohonnej jednotky XD3 však obsahujú oveľa výkonnejší 3,0-litrový štvorkolesový diesel, ktorý vyvíja krútiaci moment 384 koní a krútiaci moment 770 Nm.
Modely vľavo aj pravej pohonu sú štandardne s osemstupňovou automatickou prevodovkou a vyladenou verziou systému pohonu všetkých kolies BMW XDrive. Alpina tiež vybavila XD3 z športového zavesenia a elektronicky nastaviteľnými tlmičmi, zatiaľ čo na zadnú nápravu bol skrutkovaný diferenciál s obmedzeným sklzom, aby sa ešte viac zlepšil výkon.
18

Založené na X3 znamená, že Alpina ťaží z rovnakej priestrannej kabíny a 550-litrovej topánky, ktorá pri zložení zadnej lavičky rastie vo veľkosti na 1600 litrov.
Cena ju umiestni na necelých 10 000 GBP oveľa viac ako BMW X3 XDrive30D M Sport. To je predtým, ako ste špecifikovali X3 s akýmikoľvek možnosťami, takže vylepšenia vylepšenia výkonu, vylepšenia a exkluzivita, ktorú poskytuje XD3, sa zdá byť celkom rozumné.

Čo si myslíte o novej Alpine XD3? Dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post