Watchdog: Hyundai odmieta záruku výplaty

Čo robíte, ak máte podozrenie, že vaše vozidlo má chybu, ale predajca nebude brať vaše problémy vážne? To bola okolnosť Jenny Bell z Warwickshire, objavila sa s Hyundai Santa Fe.
SUV založil pri spustení studeného hluku. Personál v DeLatuship Red však zvýšil garáže v Tamworthe, štáb, skontroloval ju na rôznych podujatiach a trval na tom, aby nebol problém, ani potom, čo vozidlo vyhodilo Turbo začiatkom minulého roka.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Až keď bol Hyundai skontrolovaný iným obchodným zastúpením – komorami Tamworthu – bol problém nakoniec diagnostikovaný ako chybné ropné čerpadlo. V tomto okamihu však vozidlo nebolo mimo záruky, ako aj obchodné zastúpenie odmietlo zaplatiť návrh zákona.
Jenny ju odstránila s množstvom e-mailov pre klientske služby, ktoré sa porucha začala dobre v záručnom období, avšak spoločnosť Hyundai podporila predajcu a zanechala jej náklady na opravu oveľa viac ako 500 GBP.
“Hyundai ma práve odhodil, až kým si neplatí ruky záležitosti vyhlásením, že záruka vypršala,” uviedla frustrovaná Jenny.
Potom, čo sa kontaktovala s Carom Express, Hyundai súhlasila s pokrytím nákladov na výmenu v záruke. Hovorkyňa povedala: „Neexistuje žiadna záruka, že chyba je presne rovnaká, na ktorú sa pôvodne sťažovala, neexistuje však dôkaz, že to tak nebolo, takže ju pokrývame.“

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post