„Nové zákony o jazde drogami sú groteskné, zle zvažované, štát sponzorované neporiadok“

drogové vodiči zvyčajne spadajú do dvoch veľmi odlišných-nezákonných a legálnych-vyčlenenia. Všeobecne povedané, prvé zahŕňajú tých, ktorí konzumujú zakázané, neschválené narkotiká. Druhý obsahuje motoristov na autorizovaných, vyskúšaných a testovaných liekoch.
Tí v kategórii jedna sú v inom svete ako v skupine dva. Nie, že vláda Spojeného kráľovstva tento dôležitý bod objasňuje vo svojom „zmenách v zákone o jazde drogami“, ktoré boli zavedené 2. marca.
Reklama – článok pokračuje nižšie

• Nové Spojené kráľovstvo zákona o riadení drog: Čo potrebujete vedieť
Prečo nezavádzať zákony (množné číslo) – jeden ťažký zákon pre zločincov, ktorí sa rozhodnú jazdiť, zatiaľ čo sú vysoko na nezákonných látkach, potom samostatný, sympatickejší pre ľudí, ktorí majú malú alebo nič na výber, ale vziať si právne lieky, ktoré im dodáva registrované zdravie profesionáli?
Prostredníctvom mojej práce s Nadáciou Marcus Rutherford som viem, že prekvapivo veľké percento pacientov s nebezpečnými chorobami má malú alebo žiadnu podporu od rodiny, kamarátov alebo nemocníc. Títo pacienti sa preto musia odísť na rakovinu alebo od rakoviny a transplantácie na lieky zachraňujúcu život-zvyčajne v malých hodinách.
Pochopiteľne, títo a nespočetných ďalších nevinných pacientov sa bojí. Takže si pomyslite na to, o koľko horšie sa budú cítiť, keď počujú reakciu charitatívnej charitatívnej brzdy na novú zákon poškodenie a uľahčenie stíhania drogových vodičov. “
• Vodič dostane 40 bodov bez toho, aby držal licenciu
Vláda Spojeného kráľovstva nahromadená viac utrpením varovaním nových sankcií za „jazdu drogami“ bude zahŕňať: „Minimálne 12-mesačný zákaz jazdy, záznam v trestnom registri, pokuta až do 5 000 GBP alebo až šesť mesiacov vo väzení alebo oboch. ” A dôsledky pre tých, ktorí zasiahli tieto sankcie? „Strata pracovných miest, strata nezávislosti, hanba za rekord v registri trestov, zvýšené náklady na poistenie automobilov a problémy s vstupom do krajín, ako sú USA.“
Aký groteskný, zle považovaný, štátny neporiadok. A aká zmeškaná príležitosť. Vedenie drog je zrejmý problém. Ústredná vláda sa s ňou pokúsila vysporiadať a zlyhala s novým „zákonom“, ktorý kladie takmer toľko otázok, ako odpovedá. Napriek tomu, že to bolo jasné a uskutočniteľné, existuje beznádejný nedostatok policajtov v prvej línii, ktoré ho presadzujú.

Myslíte si, že nový zákon o riadení drog je vhodný? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post