Porsche Vision Gran Turismo All-Electric Online Racer odhalený

Porsche nám poskytuje chuť úplne elektrických závodných vozidiel budúcnosti s týmto Porsche Vision Gran Turismo. VGT, ktorý je vytvorený pre závodnú hru Gran Turismo 7, ktorý bude vydaný budúci rok, je úplne online vozidlo s nápadmi, ktoré naznačuje, ako môžu vyzerať budúce športové vozidlá spoločnosti Porsche.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Štýl určite má vplyv; VGT spája súčasné podnety Porsche s nízkym posúvaným tvarom Svelte Body s pozoruhodným účinkom. Nízky nos je vybavený množinou obdĺžnikových svetlometov s podpisom bežeckého svetla pod vedením Porsche, ktorý sa mieša s aero výrezmi pred prednými kolesami. Plochá kapota a vysoké vrcholy predných kolies sú podobné ako Porsche’s 918 Spyder Hypercar.

Secret Porsche Idea Vozidlá odkryté prvýkrát

VGT je vybavený sadou karikatúrne veľkých kolies s bielymi a červenými vložkami, zabalenými do polo-rylovej gumy Michelin. Rozhranie pozdĺž strany vozidla je hladké, ako aj prehľadné, s výnimkou hlbokého hrebenatka za prednými kolesami, ktoré sa vytvorilo na zmiernenie tlaku vzduchu v kolieskach, aby sa zvýšila prítlak.
Čelné sklo je jediný kus produktu zabaleného pre fantastickú expozíciu na trati. Je spojená so strešnou strechou, aby sa vytvoril veľký, vpred zachytený na vstup a výjazd. Napriek tomu, že VGT nevyužíva spaľovací motor, prijíma normálne detaily v štýle stredného motora, ako je silueta vpred kabína, ako aj pár podložiek cez zadnú palubu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post