Nový 2019 Renault Megane R.S. TROPHY-R SPED Testing

Čo vyzerá ako ďalší Renault Megane R.S. Trophy-R sa pri Nurburgringovi špehovalo. Táto odstránená verzia Megane R.S. 300 Trophy bude pravdepodobne cieľom znovu prepustiť Renault miesto ako držiteľ rekordu Nurburgring Lap predných kolies; Záznam, ktorý sa nedodržal vzhľadom na to, že jún 2014 s predchádzajúcou generáciou Megane 275 Trophy-R.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Zdá sa, že táto mulica sleduje rovnaký vzorec ako 275 trofej-R, s väčšími prednými brzdami, ľahšou uhlíkovou revolúciou zliatinovými kolesami a mierne vyladeným obložením. Zadné sedadlá boli tiež poklesnuté v záujme chudnutia.
• Najlepšie horúce hatchbacky na nákup
Očakávame, že bude poháňaná prepracovanou verziou R.S. 300 Trophy’s 1,8-litrový štvorvalcový benzínový motor s turbodúchadlom, ktorý sa potenciálne zlepšuje na svojom 296 koní a krútiaci moment 400 Nm. Vďaka manuálnej prevodovej prevodovke sa musí zachovať aj podľa kritického odporu Renault, ktorý bol prijatý pre automatický Clio R.S. 220 Trophy.
10

Vo vnútri môžeme len identifikovať závodné sedadlá podporované uhlíkovými vláknami. Nakoniec očakávame, že nájdeme aj pár závodných postrojov, baru, batožinu, batožinu, volant Alcantara a hliníkové pedále.
Medzi ďalšie, menej viditeľné doplnky budú patriť nastaviteľné tlmiče, celý rad podvozku, kompozitné pružiny, odstránené zvukové detaily, voľný plynulý výfukový systém a uchtáňané pneumatiky.
Rovnako ako starý Megane 275 Trophy-R, očakávame R.S. 300 Trophy-R sa bude predávať v obmedzenom počte a pravdepodobne prelomí krytie do konca roku 2019.
Teraz si prečítajte našu recenziu štandardného Renaultsportu Megane 300 R.S. Trophy a dajte nám vedieť svoje myšlienky v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post