Bugatti vytvorí ešte jednu špeciálnu edíciu Veyron

Celkový počet rôznych návrhov špeciálnych edícií Bugatti Veyron, ktorý teraz prešiel 25 s touto najaktuálnejšou tvorbou, Veyron Vitesse „1 z 1“. Nie je prekvapením, že 1 z 1 je špeciálny jednorazový klient špecifikovaný klientom v Singapure, ako aj vystavený na Pebble Beach Concours D-Eleagance v Kalifornii tento týždeň.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Čierny aj žltý farebný plán je kývnutím na tradičné bugatiis, ako je Roytale typu 41, ako aj typu 55, ktoré boli na žiadosť tvorcu spoločnosti Ettore Bugattiho, ako aj jeho syna, Jean, maľované čierne, ako aj žlté ktorý ovplyvnil jednu z edícií „Legendes“ Veyron Vitesses. Bugatti Typ 44 je zobrazený vedľa Veyron 1 z 1 vyššie.
Okrem kontrastného číreho plášťa, ako aj špičkových panelov z uhlíkových vlákien, sa Veyron 1 z 1 podobne stáva čiernymi, ako aj žltými mriežkami, kolesami, ako aj „PL“ inicializuje laserový rez do prednej mriežky. Na prednú liečbu mriežky bolo vyťažených oveľa viac ako 200 hodín.
Vo vnútri nie je 1 z 1 iba situácia čiernej kože, ako aj žltého šitia: Dvere Funct Funct Laser Leptané náčrty siluety Veyron, zatiaľ čo prahy dverí sú vyryté portrétom portrétu majiteľa Singapuru so sídlom v aute . Pýtame sa, aký vplyv má tento konkrétny detail na túto hodnotu predaja automobilu 2 milióny EUR+ (1,6 milióna GBP+).
Produkcia Veyron je po desaťročnom behu, ktorá sa čoskoro objaví v závode Molsheim vo Francúzsku. Počas životnosti Veyronu bolo ponúkaných 12 špeciálnych vydaní dizajnu tvrdého top, naprieč základnými 16: 4, ako aj rýchlejšími neuveriteľne športovými variantmi.
Grand Sport Targa-Top doteraz zaznamenal 14 špeciálnych vydaní, vrátane šiestich rôznych „edícií Legendes“, pričom konečná verzia bola vystavená podobne zobrazená na Pebble Beach. Keďže niekoľko špeciálnych edícií splodilo niekoľko automobilov, predpokladá sa, že celkový počet „špeciálnych“ veyronov je okolo 80 automobilov, z celkových 400 kupónov, ako aj pre kazateľnice, ktoré sa majú postaviť.
Bugatti však pracuje oveľa viac ako len na nových povrchoch farieb. Naši špióni už chytili oveľa silnejšieho nástupcu slávneho testovania Supercar W16 Quad-Turbo W16, v očakávaní nástupcu 270 mph.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post