Nový rok 2019 Tiny Clucelift Breaks Covers na Šanghaji

Tiny spustil revidovanú verziu klubu na tohtoročnej motorovej show v Šanghaji s jemne prepracovaným exteriérom, oveľa konvenčnejším zariadením a novou škálou možností prispôsobenia. Aktualizovaný model sa teraz predáva v Spojenom kráľovstve, pričom ceny od 21 200 GBP.
Podobne ako menší redizajn, ktorý sa minulý rok udelil na malom poklope, aj facelift New Clubman je jemný, siahajúci na čerstvú sadu buď 16- alebo 17-palcových zliatinových kolies, prepracovanej mriežky, čerstvých svetlometov, aktualizovaných odznakov a často často firmy Spomenuté koncové svetlá LED LED značky Union Jack.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Najlepšie automobily na nehnuteľnosť na nákup
Kupujúci si tiež budú môcť vybrať sadu svetlometov LED bez oslnivých matíc, ktoré automaticky prispôsobujú svoj jas podľa premávkových podmienok. Vylepšenie osvetlenia poskytuje motoristom zvýšenú radu svetlometov (podobne ako v prípade konvenčných svetlometov s vysokým lúčom) a zároveň sa vyhýba akémukoľvek oslnenému účinku pre prichádzajúcich používateľov cestnej premávky.
23

Facelifted Tiny Clubman sa teraz dodáva s oveľa konvenčnejším vybavením, vrátane 6,5-palcového infotainmentového systému, satelitnej navigácie, Apple CarPlay, Informácie o dopravnej doprave v reálnom čase a „vzrušenia“ spoločnosti Mini, ktorý dodáva mini-značkové pudingové svetlá, osvetľované kľučky dverí a rukoväte dverí a prispôsobiteľné okolité osvetlenie.
Voliteľné doplnky zahŕňajú väčšie zliatinové kolesá, adaptívne zavesenie, prémiový Stereo systém Harmon Kardon , vylepšené Bluetooth a bezdrôtová nabíjačka smartfónov.
Od spustenia budú k dispozícii tri motory, pričom kupujúci sú pri výbere 134 koní s preplňovaným 1,5-litrovým benzínovým benzínom s výkonom 134 koní, štvorvalcovým benzínovým benzínom s výkonom s rozlohou 189 koní alebo štvorvalcou 148 koní. Všetky tri motory môžu byť schválené buď šesťstupňovou manuálnou alebo sedemstupňovou prevodovkou s dvojitou spojkou, pričom najsilnejší benzínový benzín dodáva sprint 0-62 mph 7,3 sekundy a najvyššiu rýchlosť 127 mph.
Aj keď táto najaktuálnejšia zmena v malej zostave vyzerá menšie, značka sa pripravuje na veľké vydanie začiatkom roku 2020. Na ceste je celoelektrická verzia malého poklopu a my sme boli pre skorá jazda .
Páči sa vám vzhľad nového malého klubu? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post