Kia Cadenza pre Veľkú Britániu v roku 2016

, ďalšia generácia Kia Cadenza, tiež nazvaná Kia K7, sa môže objaviť vo Veľkej Británii v pravej ruke v roku 2016.
• Kia News, ako aj recenzie
Podpredseda zámorskej reklamy Soon-Nam Lee povedal Auto Express: „Na zváženie na západoeurópskom trhu vkladáme 1 000 kadenz. Neexistujú žiadne plány na verziu s pravou rukou, hovoríme však s distribútormi v Ázii, Austrálii, Spojenom kráľovstve a Južnej Afrike, aby sme presne videli, koľko by sme mohli ponúknuť Cadenza novej generácie. “
Reklama – článok pokračuje nižšie

Hyundai tiež uvažuje o predaji verzií salónu Hyundai Genesis Hyundai Genesis-dizajn, ktorý by zdieľal základy s novou Cadenzou. Hyundai Genesis bude odhalená na motorickej výstave Detroit v roku 2014 v januári a začiatkom budúceho roka sa objaví v showroomoch v krajinách ľavého pohonu.
Súčasná Cadenza je dlhá 4970 mm dlhá ako 1850 mm široká – to je asi také obrovské ako séria BMW 5, ale očakávajte, že Cadenza bude cena približne rovnaká ako menšie 3 -série.
Kia Cadenza navrhol Peter Schreyer s dnes tradičnou mriežkou „Tiger Nose“, ako aj siluetou, ktorá odráža menšie Kia Optima, ako aj väčšie Kia Quoris (tiež chápané ako K9).
Aj keď Cadenza nie je ponúknutá s dieselovým motorom na žiadnom druhom trhu, ak by sa mal nájsť v Európe, mohlo by to získať 2,2-litrovú naftu Kia alebo verziu benzínového/elektrického hybridného hnacieho ústrojenstva, ktoré je v Optime. V amerických modeloch sa ponúka 3,3-litrový motor V6 s 289 koní, ale neočakávajte, že bude ponúkaný v európskych alebo britských modeloch.
Kia Cadenza je tiež na niektorých trhoch odznak ako K7, takže je možné, že by to mohlo ohlasovať európsky tlak na Kias Kias.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post