„Náš zoznam Brit Brit 2015 zdôrazňuje mimoriadne zručnosti zo strany Spojeného kráľovstva“

s ohľadom na to, že jeho vznik v roku 2012, Automobile odhalil zoznam Brit, priniesol veľkú mieru záujmu o automobily a služby nákladných automobilov po celom svete, ako aj v službe Rovnako ako spravodlivé argumenty medzi sudcami!
Rezanie množstva mnohých najlepších britských popravcov až na 50 je dosť tvrdé, ale ich nákup je ešte tvrdší.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Vidíme nové plemeno super-exekov, ktoré sú vyznačené nielen ich fantáziou vo svojom odbore, avšak aj ich nadšenie pre priemysel. Veľa zo všetkého je to služba výsledkov, ako aj Briti v našom zozname prispeli k silnému predaju.
• Brit zoznam 2015: Najlepšie britské autá a trh s nákladnými automobilmi
Žiadne oveľa viac ako naše tri tri. Môžete tu vidieť úplné odpočítavanie, tu však odhalím pozície na pódiách …
Na treťom mieste je Duncan Aldred, manažér spoločnosti Vauxhall až do minulého roka, ako aj teraz zodpovedný za dve z najväčších značiek GM v USA: GMC a Buick – v pravde Duncan má pre ňu celosvetovú povinnosť. Duncan trvá veľa lekcií získaných na britskom trhu a aplikuje ich na vynikajúci vplyv v USA.
Naše najlepšie dva nepracovali vo Veľkej Británii už dosť času, na druhom mieste je Jeep’s Mike Manley. Jeep bol vždy vynikajúcou značkou a mimoriadne silným na svojom trhu s domami v USA, avšak Mike zvládol veľký rast po celom svete so zaujímavou novou radou produktov.
Tohtoročná primárna Brit je však ďalším pracovníkom GM, ktorý si s Vauxhallom znížil zuby. Alan Batey je na celom svete zodpovedný za všetky operácie GM v USA plus Chevrolet. GM bol s niektorými ťažkými obdobiami neskoro, Alan však hral obrovskú úlohu, aby sa dostal späť k jeho (ziskovej) najlepšie.
Alan zaujme svoju polohu v Automobile Sieň slávy na našich výročných oceneniach za pár týždňov, takže bitka je teraz zapnutá, aby zistila, kto bude mať najvyššiu oblasť v zozname Brit Brit 2016.
Súhlasíte s našimi rozhodnutiami v zozname Brit v roku 2015? Koho by ste dodali, že sme vynechali? Pripojte sa k sporu v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post