Zbytočné a mätúce dopravné značky, ktoré sa majú odstrániť

, bolo povedané, aby odstránili zbytočné cestné znamenia z dôvodu problémov, ktoré plytvajú peniaze daňovým poplatníkom, zamieňajú šoférov a sú nevzhľadné.
Nová pomoc ministerstva pre prenášanie (DFT) opisuje „nadmerné používanie“ dopravných značiek v posledných rokoch ako „utiecť krajinu“ miest a dedín po celej Veľkej Británii.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Piata šoférov ignoruje inteligentnú diaľničnú diaľnicu Red X Signs
Vláda teraz oznámi miestnym orgánom, aby odstránili nápisy považované za „zastarané alebo zbytočné“, namiesto toho prijali metódu „menej je viac“ pri plánovaní implementácie cestných znakov v budúcnosti.
Pomoc navyše naznačuje, že všetky krátkodobé príznaky by sa mali prideliť dátum „odstrániť“, aby sa predišlo, že ich zostane pri ceste dlhšie, ako je potrebné.
Usmernenia poučujú miestne orgány, aby odstránili červené značky odporúčajúce šoférov „nového rozloženia cesty pred“ do troch mesiacov od dokončenia príslušných ciest. Medzitým by sa žlté značky zobrazovali umiestnenie nového vývoja bývania po šiestich mesiacoch.
Informačné znaky Brown Traveller by mali zobrazovať iba „hlavné destinácie“ – nie miesta používané predovšetkým miestnymi obyvateľmi – a nemusia byť umiestnené ešte viac ako dve alebo tri míle od cieľa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post