Nový mapovací systém spoločnosti Toyota na využitie energie davu

Toyota prinesie využitie inovácií, ktoré už sú vybavené svojimi vozidlami na výrobu mapovania v reálnom čase. Táto technológia sa uskutoční prvýkrát na výstave Consumer Electronics Show budúci mesiac.
Mapovacia inovácia využíva fotoaparáty, ako aj systémy GPS namontované pre veľa vozidiel spoločnosti Toyota na dodanie hlbšieho porozumenia rozloženia ciest, webových dopravných trás a značky, ktoré sú potrebné obchodné štáty na uplatňovanie bezrizikovej automatizovanej jazdy .
Spoločnosť Toyota uvádza, že štandardné mapovanie, ktoré sa používa mnohými SAT-NAVS, ako aj systémami GPS, je obmedzené, pretože sa využíva kvôli „zriedkavej“ povahe techniky zhromažďovania údajov-v podstate sa mapy neaktualizujú dostatočne bežne. Podnik pokračuje a uvádza, že „zatiaľ čo systém, ktorý sa počíta na fotoaparáty, ako aj GPS ako údaje o pravej ceste zozbierané z niekoľkých vozidiel. ““
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Nissan Leaf Autonomous Drive úplne prvá jazda
Je to cenovo dostupnejšia možnosť, ako využívať nákladné laserové skenery, ako aj keď predbežné skenovanie bude relatívne surové a nepresné, pretože omnoho viac a oveľa viac automobilov prejde mapami. Oveľa podrobnejšie. Toyota naznačuje, že po skenovaní z niekoľkých vozidiel môžu byť mapy presné do 5 cm.
Správy prichádzajú po Audi, Mercedes/Daimler a BMW, ako aj BMW dokončili nákup máp hneď tu, najväčšiu mapovaciu službu, ktorá v súčasnosti využíva v aute Sat-Nav.
Prečítajte si oveľa viac o CES 2016 na našej stránke Hub …
Systémový plán „Constant Update“ Toyota je taký, ktorý má zásluhy – s pravidelnou meniacou povahou ciest mätúce štandardné mapovacie služby s ľahkosťou. Tento systém by sa aktualizoval sám pomocou fotoaparátov, ako aj senzorov GPS, ktoré sa dnes namontovali na veľké množstvo vozidiel Toyota.
Podnik naznačuje, že tento systém by mohol fungovať na poloautonómnych automobiloch od roku 2020. Na budúci mesiac sa na výstave CES v Las Vegas uvidíme na výstave CES v Las Vegas.
Veríte tomu, že Toyota je na niečom s mapami aktualizovanými mapami? Pochopme v komentároch …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post