Nová spoločnosť Toyota Ultra-Compact Bev na spustenie v Tokiu

Nový elektrický automobil spoločnosti Toyota Ultra Compact Battery Electric (BEV) bude debutovať na tohtoročnej motorovej show v Tokiu. Dvojmiestny EV bol vyvinutý, aby vyhovoval potrebám ľudí, ktorí pravidelne robia výlety na krátke vzdialenosti, a zároveň obmedzujú vplyv na životné prostredie. Koncom budúceho roka sa predáva v Japonsku.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Ultra-kompaktné Bev spoločnosti Toyota siahajú iba 2 490 mm dlhé, 1 290 mm široké a výšky 1 550 mm, čo jej dodáva podobné rozmery ako reva g-whizz. Spoločnosť Toyota tvrdí, že jej nové elektrické auto bude mať rozsah 62 míľ, najvyššiu rýchlosť 37 mph a čas poplatkov päť hodín pomocou konvenčnej domácej zásuvky.
• Najlepšie elektrické autá teraz v predaji
K tomuto modelu pripraveného na výrobu sa pripojí variant s jedným miestnym „obchodom“, ktorého cieľom je propagovať väčšie prijatie elektrických automobilov s batériou všeobecne. Toyota hovorí, že EV bude slúžiť ako mobilná kancelária a obsahuje tri prevádzkové režimy pre cestovanie, prácu a prestávku.
Tokyo Tokyo Motor Show Stock bude mať tiež tri elektrické vozidlá s batériou v oblasti chôdze, vo forme stojaceho elektrického skútra, sedačkového elektrického skútra a elektrický motor motora, ktorý je možné pripojiť k manuálnym invalidným vozíkom.
Všetky tri autá budú mať maximálnu rýchlosť 3,7 mph a čas nabíjania približne 2,5 hodiny – hoci všetky tri budú vybavené vymeniteľnými batériami. Stály elektrický skúter má dosah 8,6 míľ, sediaci elektrický skúter dokáže spravovať 6,2 míľ, zatiaľ čo príloha na invalidnom vozíku pokryje 12,4 míľ.
Stály elektrický skúter spoločnosti Toyota bude v predaji v zimnej sezóne 2020, po ktorom nasleduje v roku 2021 sediaci elektrický skúter a elektrický motor s invalidným vozíkom.
Čo si myslíte z nadchádzajúcej rady elektrických vozidiel spoločnosti Toyota? Dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post