New Jaguar XE: Špeciálne fotografie, ako aj podrobnosti

Jaguar XE je jedným z najčastejších netrpezlivo očakávaných automobilov a nákladných automobilov v posledných rokoch, pretože je to pokus Jaguaru podniknúť boj s kompaktnou výkonnou triedou, ktorá dominuje BMW 3 Series BMW 3. , Audi A4, ako aj trieda Mercedes C.
Naše najnovšie obrázky presne ukazujú, ako bude vyzerať Jaguar XE, keď na začiatku roka 2015 zasiahne showroomy, ako aj vystavujeme triky auta nižšie …
Prečo by sa malo BMW zaujímať o nového Jaguar XE …
Pretože tím Jaguar’s Style opäť pracoval na svojej mágii
Jaguar sa znovu objavil s jedným z najodvážnejších a mnohých oddelení v štýle v tomto odvetví. Krásny typ F má univerzálnu chválu, ako aj nie je náhoda, že XE bude silne obchodovať s jej združením.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Zatiaľ čo Jaguar vydal oficiálny záber dohody XE na Motor Show v Ženeve v marci 2014-ukážku zaokrúhlenej obdĺžnikovej mriežky, agresívneho predného nárazníka a podpisu LED v tvare L-naše špeciálne obrázky ukazujú, ako presne ukazujú zvyšok Telo bude vyzerať.
Bočné chodníky zdvihnuté z typu F, dvojité výfukové plyny, ako aj obrovské zliatiny dodávajú kúsok športovosti, zatiaľ čo nízka línia strechy, stúpajúci pás, ako aj krátke previsy prepožičiavajú napnuté svalové vzhľad.
Nie je to naznačuje radikálny odchod, avšak výskumná štúdia spoločnosti Jaguar ukazuje, že to nie je to, čo kupujúci na tomto trhu hľadajú. „Nie je to len zmenšená XF; Je to oveľa viac, “povedal režisér štýlu Ian Callum. „Uvidíte nejaké podobnosti. Budeme sa venovať dohode s značkou tam, ale neužili sme šancu radikalizovať autá a nákladné auto akýmkoľvek druhom metódy, takže uvidíte podobnosť domácnosti. “
Pretože je to ľahké aj agilné
„Úplne nový“ je často často počuť termín, avšak XE je skutočne nový od základov. Je to prvý dizajn, ktorý bude založený na všestrannom novom IQ [Al] hliníkovom podvozku, ktorý tiež podporí SUV SUV Od roku 2016, okrem XF novej generácie, ako aj k verziám XE Estate.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post