2015 Shelby GT: 618bhp Ford Mustang Set for UK

Na základe úplne nového roku 2015 Ford Mustang GT bol Shelby American GT odhalený ako vysoko výkonný halo pre rad Mustang. Ešte oveľa lepšie je, že Shelby GT v roku 2015 je usporiadaný na celú zásielku od začiatku jari 2015, vďaka čomu je prvým dizajnom v histórii spoločnosti, ktorý sa má vytvoriť, ako aj založený ako celé auto.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

S ohľadom na maximálny výkon, ako aj 50-ročné skúsenosti v oblasti za ním, je vyvinutý nový dizajn svalovej hmoty so všetkými exteriérovými časťami výlučne vytvorenými, ako aj zavedenými interne v Shelby American. Nový GT, najsilnejší Shelby Mustang, ktorý sa kedy používal na predaj, využíva ľahké uhlíkové vlákno pre všetky aerodynamické prvky vrátane úplne novej kapoty s praktickými vzduchovými otvormi, ako aj gigantickým vyvrátením energie.
• Najrýchlejšie autá na svete
12

Okrem poskytnutia nových detailov v dizajne si spoločnosť Shelby GT 2015 zachováva svoje štatistiky výkonu – s výkonnými dielmi spoločnosti Ford, vrátane preplňovaného motora s výkonom 618bhp, výkonu, ako aj súpravy pre chróm -hitbu Borla. Úlohy zastavenia sa rieši súpravou predných brzdov piestov Wilwood.
GT v roku 2015 jazdí na rozloženej sade Weld Racing Wheels, ako aj pneumatík Michelin, okrem použitia dlhého zoznamu možností aktualizácie. Medzi ne patrí verzia automobilov a nákladných automobilov „15 Shelby GT “s balíkom aktualizácie výkonu 700 koní+, nastaviteľné odpruženie a vylepšenú brzdovú súpravu.
12

Prvýkrát, ktorý bol koncipovaný v roku 2007 s 4,6 l Mustangom ako jeho základňou, bol Shelby GT postavený na Ford predtým, ako bol odoslaný do Shelby v Las Vegas na jeho transformáciu. Dnešný rok 2015 Shelby GT je etablovaný interne, ako aj vytvorený, ktorý sa ponúka globálne prostredníctvom celosvetových distribučných sietí Mustangu.
Ak chcete získať Shelby GT, existujúce majitelia spoločnosti Mustang GT Fastback 2015 alebo konvertibilných vlastníkov sa môžu dostať do kontaktu so svojím obchodným zastúpením a zaplatiť poplatok za upgrade vo výške 39 995 dolárov (26 500 GBP). Shelby potom prinesie úpravy, ako aj problém s automobilmi a nákladnými automobilmi so špeciálnym číslom, ako aj oficiálnou dokumentáciou, aby overil svoju pravosť.
Čo veríš od Shelby GT? Pochopme v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post