Nárast nezdaných vozidiel, ktoré sú v súlade so smrťou daňových diskov

, pre netaxované vozidlá a nákladné vozidlá vzrástli v šiestich mesiacoch takmer o 50 percent, keď bol daňový disk zošrotovaný, odhalenie Auto odhalilo.
Exkluzívne údaje získané od vodiča, ako aj od licenčnej spoločnosti pre vozidlá (DVLA) ukazujú, že medzi októbrom 2014, ako aj v marci 2015, sa uskutočnilo 117 490 situácií vymáhania. bol stále v prevádzke.
Reklama – článok pokračuje nižšie

• Smrť daňového disku: Čokoľvek požadujete vedieť
Počet mimosúdnych osád vydaných vodičom bez dane sa od zrušenia takmer zdvojnásobil-na 97 348 z 53 799. Pred zmenami sme informovali o obavách týkajúcich sa motoristov, ktorí stratili daň z mesiaca, keď ponúkajú svoje autá a nákladné vozidlá, ako aj presne, ako by sa sledovali nezdanené autá a nákladné autá. Automatické odhalenie prieskumu 6 514 návštevníkov však zistilo, že 42 % uviedlo, že nový systém je skutočne oveľa lepší a 11 percent uviedol, že si všimli žiadny skutočný rozdiel.
16 percent však pripustilo, že si stále neuvedomovali zmeny, pričom primárnou je, že daň nie je prenosná počas predaja vozidla. Rovnako ako táto časť prepracovaného nastavenia, ktorá vyvolala podporu nezdaným pokutám, skôr podľa DVLA, než proaktívnejšieho prístupu k presadzovaniu alebo motoristov, ktorí sa úmyselne snažia vyhnúť dani.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post