„Za každú nadmernú publikovanú cenu existuje niekoľko lákavých„

, ktoré som čítal tento rok v lete veľa veľmi zábavnej, občas vtipnej fikcie. Niektorí – nie všetci – tvorcovia automobilov sú zodpovední za to, že ma pobavili, so svojimi publikovanými oficiálnymi cenníkmi (nie sú zamieňané so zľavovými cenami, ktoré môžu byť k dispozícii).
Predtým, ako budete môcť oceniť komédiu toho, čo niektoré z týchto dokumentov obsahujú, je nevyhnutné pripomenúť si niekoľko často zabudnutých parametrov. Mestské autá na svetovej úrovni stále začínajú na nezákonnej 9 000 GBP a okolo 11 000-12 000 GBP vás umiestni na kvalitné územie Supermini.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Najdrahšie autá, aké sa kedy predali v aukcii

Myslite na 16 000-17 000 GBP ako spravodlivú oficiálnu cenu za legitímny rodinný hatchback. Urobte to bližšie 20 000 GBP pre rodinný salón Pukka. A aj keď ukladáte čiapku 30 000 GBP, stále by ste mohli skončiť so správnym prémiovým sedanom alebo SUV.
Jednoduché, však? Ale komédia sa začína, keď Volkswagen napríklad trvá na tom, že jeho mestské auto s výškou (E-up!) Stojí 25 280 GBP. Audi A1 Superminis od 15 000 GBP plus je tiež zábavná z nesprávnych dôvodov, rovnako ako skromné ​​1,0-litrové zameranie, na ktoré Ford zabratí neuveriteľnú nálepku 21 535 GBP. To je takmer identická cena pre väčšie motorové množstvo série Mercedes A alebo BMW 1-a sú to bonkers.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post