Vauxhall oživuje plán scrappage s 2 000 GBP zaručenými čiastočnými exex na nové autá

Schémy automobilov, ktoré by mohli byť návratom vo Veľkej Británii, pretože Vauxhall znovu vydáva svoju politiku príspevku na príspevok na výplach. Tí, ktorí sa chcú zúčastniť, budú mať nárok na hodnotu s výmenou 2 000 GBP pri obchodovaní so svojimi starými automobilmi a nákladnými autom proti novým v predajcoch Vauxhall na celoštátnej úrovni.
Zatiaľ čo predchádzajúce schémy scrappage sa vzťahujú iba na automobily v konkrétnom veku, plán spoločnosti Vauxhall nemá nijakú najvyššiu vekovú hranicu a vzťahuje sa na akýkoľvek typ vozidiel výrobcu. Jedinou požiadavkou je, že zákazníci by mali vlastniť svoje obchodné vozidlo najmenej 90 dní.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Auto odhalte použité ceny automobilov a nákladných automobilov 2015
Medzi autá vylúčené z ponuky patrí Viva, Corsa Sting, Corsa Sting R, ako aj Adam Jam, inak ako odroda Vauxhall je úplne pripravená na drapáky. Všetky kompromisy budú zrušené spoločnosťou Vauxhall zmluvne na konci života autogreen.
Leon Caruso, ktorý mal maloobchodný predajný riaditeľ spoločnosti Vauxhall, povedal: „Aj zákazníci, ktorí sa domnievajú, že ich súčasné autá a nákladné vozidlá majú hodnotu len pár libier Ako je uvedené vyššie, akýkoľvek druh iných obchodov, ktoré pracujú s maloobchodníkom, napríklad úplne bezplatné poistenie. “
Ak chcete získať oveľa vynikajúce ponuky na nových autách, skontrolujte našu stránku s najlepšími automobilmi a obchodmi s nákladnými automobilmi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post