NOVÝ Mercedes S 580 E L Plug-in Hybrid v predaji od 104 490 GBP

Mercedes vymenoval svoje náklady na Hybrid Plug-in Suck-In, v predaji vo Veľkej Británii, teraz ceny 104 490 GBP, s úplne prvými dodávkami, s úplne prvými dodávkami, s úplne prvými dodávkami, s úplne prvými dodávkami Očakáva sa, že sa objaví na konci roka. Súperi zahŕňajú BMW 745LE, ako aj Audi A8 L TFSI E.
S 580 E L je úplne prvá z dvoch hybridných verzií siedmej generácie S siedmej generácie, ako aj čoskoro bude dodržiavaná variantom AMG 73 E koncom tohto roka.

Nový 2022 Mercedes-AMG SL exponovaný ako reštart ikonického športového automobilu

Štandardné zariadenia pre najlacnejší prémiový dizajn AMG Line zahŕňajú 20-palcové kolesá zliatiny AMG, panoramatické pohybujúce sa strešné okno, parkovisko vzdialených automobilov, ako aj 360-stupňový fotoaparát. Rovnako existuje záruka bezpečnostného vybavenia, vrátane asistencie na indikáciu webovej dopravy, aktívneho uchovávania jazdného pruhu, ako aj aktívnej asistencie na diaľku, ktoré môžu snímať stacionárny webový prenos, ako aj zabrániť zrážkam až 80 mph.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Vo vnútri kupujúci dostávajú aktívne okolité osvetlenie, stereofónny šum Burmester, 12,3-palcový digitálny prístrojový klaster, ako aj 12,8-palcový informačný systém naplnený najnovším systémom správy hlasu spoločnosti Mercedes. Zadné sedadlá sú tiež elektricky nastaviteľné a klimatizované.
S 580 E L AMG Line Premium Plus je cena od 109 385 GBP. Medzi vylepšenia patria 21-palcové kolesá zliatiny AMG, ako aj adaptívne LED svetlomety s ultra-doskovým vysokým lúčom. Kabína dostane celú zadržanie aspektov kúrenia pre predné, ako aj pre lakťové opierky zadných dverí, prednú strednú lakťovú opierku, volant aj čelné sklo, spolu s klimatizovanými prednými sedadlami.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post