“Všetky elektrické do roku 2030?” Žiadny problém-ale bude to trvať nejakú prácu “

, vždy ma ohromí niekoľko takzvaných odborníkov, ktorí sú vyzvaní, aby poskytli svoje názory na automobilové príbehy, v neposlednom rade minulý týždeň na jednom z nich Najdôležitejšie vládne oznámenia v posledných rokoch.
Takže keď Boris Johnson odhalil svoj plán zakázať predaj nového benzínu, ako aj naftových automobilov a nákladných automobilov v roku 2030 – alebo aspoň tí, ktorí nemajú „významnú“ hybridizáciu – sme sa spoliehali na niekoho, kto by nám mohol poskytnúť inteligentný pohľad na túto tému.

Exkluzívne: Andy Palmer na benzíne 2030, ako aj na dieselovom zákaze

Andy Palmer pomáhal predstaviť svet hlavným elektrickým vozidlám, keď bol v Nissane, a tiež zohral značnú úlohu pri zavedení listu. Potom v Astone Martin zorganizoval rôzne špičkové Lagondas poháňané batériami. Teraz pracuje na elektrickej transformácii vo svete autobusov, sedí na doske začínajúcej batériovej firmy a skladá pre Auto Express. To, čo musí uviesť vo vyhlásení – ako aj najmä o tom, ako budú trh s automobilmi a nákladnými automobilmi reagovať – ​​robí zaujímavé čítanie. Kliknutím doprava tu sa pozrite.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Náš názor je, že 2030 je úplne dosiahnuteľný dátum na ukončenie predaja automobilov a nákladných automobilov s motormi spaľovania interiérov. Teší nás, že vláda sa vybrala, aby umožnila odrazový mostíkový kameň plug-in hybridov trochu voľného priestoru. Vyžadujeme však určitú jasnosť (koľkokrát sme to uviedli o vládnych plánoch?) O tom, čo je „podstatná vzdialenosť“, pokiaľ ide o presne to, ako ďaleko môžu povolené hybridy riadiť iba elektrickú energiu.
Máme však dostatočnú moc, rovnako ako aj národné spoplatňovacie zariadenia dostatočné na zvládnutie? Keby sme všetci dnes išli elektricky, potom by reakcia nebola. Zdá sa však, že mnohým ľuďom chýba jedna dôležitá skutočnosť: 2030 je vzdialený deväť rokov. Rovnako ako so správnou vládnou podporou na správnom mieste, plus šikovné verí, že podnikanie v oblasti automobilov a nákladných automobilov je známe, v tom čase je možné vykonať strašne veľké množstvo. Za posledných deväť rokov sme prišli dlhú metódu. Kto presne chápe, ako sa budú naše životy transformovať – ​​rovnako ako pripravené na elektrické autá a nákladné autá – v nasledujúcich deviatich?

Prepnutie na elektrické auto? Toto sú najlepšie na predaj teraz …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post