Vydaný koncept RALL RUF ROF ROGEO

RUF Automobile si objednal jedinečný koncept zameraný na terénny terén. Podľa nemeckého špecialistu na ladenie je RUF Rodeo inšpirovaný slávnymi automobilmi Porsche z 911 Safari Rally Auils v 70. rokoch, plus módny dizajn a americká západná kultúra.
Rovnako ako v prípade mnohých vzorov RUF, vyzerá to ako starý 964 generátorov Porsche 911, ale je to nové od základov. Je založená na vlastnom monokokovom podvozku spoločnosti RUF Automobile, ktorý sa predtým vyskytoval pri slávnostnom koncepcii výročia CTR značky. RUF neviedol oficiálnu postavu Kerb pre rodeo, ale CTR váži svižnú 1 200 kg.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

RUF tiež neposkytla žiadne podrobnosti o výkone pre rodeo, hoci značka potvrdila, že je kompatibilná s prirodzene nasávaným alebo preplňovaným motorom s plochým šesťom. Prvá je 4,0-litrová jednotka, ktorá produkuje krútiaci moment 493 k a krútiaci moment 465 Nm, zatiaľ čo druhá je 3,6-litrová jednotka, ktorá vyvíja krútiaci moment 641 koní a 830 Nm. Oba motory sú štandardne zavesené na šesťstupňovú manuálnu prevodovku.
8

RUF nás uisťuje, že rodeo je správny terénny hráč; Má pneumatiky s pohonom všetkých štyroch kolies, vyvýšených tlmičov výšky jazdy a ťažko. Okrem mechanických ústupkov po terénne vozidlá sa tuner skrutoval na sadu hnacích žiaroviek, vlečie lapot ovinutý okolo nového predného býčieho baru a dokonca aj lopaty.
Dizajn kabíny RUF Rodeo prikývne na starý americký západ a Beverly Hills. Sedadlá sú orezané hustou hnedou kožou a tkaninami inšpirovanými Navajo, ktoré „pripomínajú kovbojov a Indiánov, ktorí sa potulujú po americkom juhozápade.“ K dispozícii je tiež hliníková škatuľka, množstvo výbavy z uhlíkových vlákien a moderné kovové rozvádzače.
Marketingová riaditeľka RUF Estonia Ruf uviedla: „Keď sme začali budovať vlastné automobily, bolo to všetko pre vzrušenie jazdy. Koncept rodeo kombinuje túto vášeň pre autá s láskou k západnej kultúre – ocenenie, ktoré som našiel pri štúdiu v Oklahome v USA. Toto auto je inšpirované niektorými z našich obľúbených ľudí a naša láska k krajine. “
Čo si myslíte z koncepcie ROF Rodeo? Dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post