Nový 2020 Ford Shelby Mustang GT500 na výrobu 760 koní

Nový Ford Mustang Shelby GT500 dorazí na americký trh v roku 2020 s množstvom podvozku a aerodynamických vylepšení, ako aj nový motor, ktorý bude najsilnejším FORD. niekedy postavil.
Jednotka GT500 je ručne vybudovaná celo-hliniká, preplňovaná 5,2-litrová V8 vybavená kovanými koncovými vodami, nová štrukturálna motorka a medzichladičový systém medzi vodou a vzduchom. Produkuje krútiaci moment 760 koní a moment 847 Nm, z ktorého spoločnosť Ford tvrdí, že z neho robí najhustejší motorový motor V8 na svete.
Reklama – článok pokračuje nižšie

• Ford Mustang Depth Review
Svoju energiu napája na sedemstupňovú dvojspojkovú prevodovku, cez hriadeľ z uhlíkových vlákien k zadným kolesám. Prevodovka je schopná presunúť výstroj do 100 milisekúnd a má sériu hnacích režimov prispôsobených smerom na cestu, stopy a drag -pás.
33

Ford ešte musí zverejniť úplné špecifikácie výkonu pre Mustang GT500, ktorý je nastavený na súperiť s Dodge Challenger Hellcat a Chevrolet Camaro ZL1, ale americká značka odhalila svoju najnovšiu vlajkovú loď svalovej lode, bude mať čas približne tri sekundy a pokryje štvrť míle za menej ako 11 sekúnd.
Medzi vylepšenia podvozku patrí nové ľahké cievkové pružiny, aktívne tlmiče, revidovaná geometria odpruženia, šesť-piestové strmene Brembo a pneumatiky Michelin Pilot Sport 4S. GT500 bude tiež vybavený linkovým zámkom: systémom, ktorý drží predné brzdy vozidla, keď je stacionárne, čo vodičovi umožní robiť dymové vyhorenie bez toho, aby nosili zadné vankúšiky.
Na lepšie využitie výkonu GT500 Ford ponúka dva manipulačné balíčky. Menej extrémna verzia ponúka nastaviteľné zavesenie horných hornín a pevný zadný orezár na pery. Hardcore balenie dodáva širšie 20-palcové kolesá z uhlíkových vlákien, nastaviteľné krídlo GT4, funkčný rozdeľovač s kabázami a odstránenú zadnú lavicu.
Vo vnútri sa nový GT500 môže pochváliť digitálnym klasterom rozchodu a osem palcovou dotykovou obrazovkou. Voliteľné doplnky zahŕňajú pomlčku z uhlíkových vlákien, závodné sedadlá Recaro, závodné postroje, 12-reproduktorový Bang a Olufsen zvukový systém a semišové dvere.
Informácie o cenách pre najnovšie Mustang GT500 ešte len musia byť oznámené, ale Ford oznámil, že nový model sa nebude predávať vo Veľkej Británii.
Teraz si prečítajte našu recenziu štandardného Ford Mustang. Dajte nám vedieť svoje myšlienky v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post