Spoločnosť MG ponúka zľavu 750 GBP pre prevody elektrických automobilov

MG spustila novú kampaň, v ktorej dúfa, že motivuje absorpciu elektrifikovaných vozidiel. Odteraz do 26. apríla každý, kto testuje, poháňa MG ZS EV, MG 5 EV alebo MG HS Plug-In Hybrid dostane 750 GBP z ceny týchto automobilov.
Posledná dohoda spoločnosti MG je popri vládnom grante 2 500 GBP pre elektrické vozidlá. To znamená, že počiatočné ceny čistého elektrického Mg ZS a Mg 5 sa ďalej orezávajú späť na 25 345 GBP a 24 345 GBP.

Najlepšie elektrické autá na nákup 2022

Plug-in Hybrid HS nemá nárok na vládnu zľavu, ale nová schéma spoločnosti MG dočasne znižuje svoju počiatočnú cenu z 30 095 GBP na 29 345 GBP.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Počas posledných niekoľkých rokov sa znovuzrodená britská značka postavila ako maloobchodník lacných elektrických vozidiel, ktoré podhodnocovali podobné ako Nissan a Volkswagen. Spoločnosť ZS EV bola uvedená na trh v roku 2018 a bola prvým pokusom spoločnosti MG, ktorý ponúkol elektrický motor s rozmermi 141 koní namontovaný na prednej náprave a batériu 44,5 kWh pre nárokovaný rozsah 163 míľ za plnom nabitia.
Štandardné vybavenie pre špecifikáciu excitu na základnej úrovni zahŕňa 17-palcové zliatinové kolesá, zadné parkovacie senzory, kožený volant a osempalcový infotainmentový systém.
Mg 5 EV bol aktualizovaný začiatkom tohto roka. Teraz má výkonnejší elektrický motor s výkonom 184 koní a väčšie batérie 52,5 kWh. Vylepšenia priniesli ďalších 30 míľ dosahu, čo umožnilo majetku pokryť 249 míľ medzi nabíjaním.
HS PHEV je najväčšie vozidlo v súčasnej zostave spoločnosti MG. Má 1,5-litrový štvorvalcový benzínový motor, batériu s rozmermi 16,6 kWh a elektrický motor s výkonom 121 koní. Systém v kombinácii produkuje 254 koní a MG tvrdí, že môže pokryť 32 míľ na elektrickej energii.
Obchodný režisér MG Guy Pigounakis povedal: „Vieme, že existuje veľa ľudí, ktorí čakali na opätovné otvorenie predajcov Pred spáchaním sa uistite, že je to pre nich správne.
„V MG chceme, aby EV boli čo najchudobnejšie pre všetkých, takže pre každého, kto sa v jednom z našich elektrických alebo plug-in modelov odoberie v jednom z našich elektrických alebo plug-in modelov medzi dneškom do 26. apríla. 750 GBP ďakujem. “

Je nová motivácia MG dostatočná na to, aby vás dostala za volant EV? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post