Nový 2022 Rolls-Royce Phantom Facelift Identifikovaný

Rolls-Royce pripravuje aktualizáciu pre svoju vlajkovú loď Phantom Limousine a naši špióni zachytili nové testovanie modelu v Nemecku pod svetlom maskovania.
Z týchto fotografií je zrejmé, že nový Phantom dostane veľmi menšie detaily štýlu, ale očakávame, že interiérové ​​aktualizácie prinesú nový infotainment Tech do modelu Halo Rolls-Royce 364 300 GBP.

Nový 2021 Rolls-Royce Black Badge Ghost predstavený s 592bhp

Vonku toto vývojové vozidlo nosí maskovanie cez svetlomety a populárnu mriežku chrómového chladiča, čo naznačuje, že tieto budú obnovené. Rovnako ako súčasný model, aj nové svetlomety budú pravdepodobne obsahovať technológiu laserového svetla LED, zatiaľ čo predná mriežka vyzerá hlavne rovnako, s výnimkou horizontálneho záhybu nad viac kovovými vrstvami. Osvetlená mriežka môže tiež tvoriť súčasť aktualizácie, ako je vidieť na menšom duchovnom salóne.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Kolesá tohto testovacieho vozidla sú zdieľané so súčasným modelom, ale v rámci faceliftu očakávame nové návrhy. Zadný koniec sa tiež nezmení, ale pri debute koncom tohto roka by sa mohla zahrnúť prepracovaná súprava zadných svetiel.
Vo vnútri bude nový Phantom pravdepodobne udržiavať rovnakú hyper-luxusnú kabínu súčasného modelu, s výnimkou nových možností čalúnenia a čalúnenia, ktoré sa majú pridať k už obrovskému rozsahu prispôsobenia. Bude opäť k dispozícii v štandardných štýloch karosérie s dlhým kolesom, ktoré poskytujú obrovské množstvo zadného priestoru, ale je to v prednej časti vozidla, ktoré očakávame najväčšie zmeny.
5

Každý Rolls-Royce postavený podľa vlastníctva BMW bol vybavený informačným systémom firmy Idrive, ale verzia, ktorú používa súčasný Phantom, je teraz zastaraná v porovnaní s najaktuálnejšími ponukami spoločnosti BMW. Výsledkom je, že 10,25-palcový displej nového vozidla by mohol byť nahradený väčšou 14,9-palcovou obrazovkou s aktuálnym softvérom IDrive 8, ako je vidieť na BMW IX.
Idrive 8 je zatiaľ najpokročilejšou iteráciou a prináša množstvo nových funkcií, ktoré by sa mohli dostať na Phantom, ako sú oveľa pokročilejšie hlasové príkazy, navigácia s rozšírenou realitou a pripojenie 5G v porovnaní so súčasnou kapacitou 4G Phantom.
Pod kožou je facelifovaný fantóm nastavený tak, aby používal rovnaké bežecké vybavenie ako predtým, s motorom V12 s dvojitým turbodúchadlom 6,75 litra, ktorý produkuje 563 koní. Toto je spojené s 8-stupňovou automatickou prevodovkou, ktorá môže dostávať kalibračné vylepšenia pre plynulejšie zmeny, zatiaľ čo systém zavesenia vzduchu vozidla by sa mohol znovu vyladiť.

Pozrite sa na aktuálny prúd v novej sérii BMW 7 tu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post